Forum Starając się z pomocą medyczną jak leki wpływają na życie
Odpowiedz

jak leki wpływają na życie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ellabella Koleżanka

Wysłany: 28 listopada 2014, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) pytanie do dziewczyn które biorą siofor i bromergon :) czy te leki wpływają jakoś na wasze życie? Ja zażywam i jestem taka leniwa, nic mi się nie chce, polubiłam nawet rybę czego wcześniej nie trafiłam ;) I odstawiłam ulubiona wczesnej kawe :) a u Was te leki coś zmieniają?

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 listopada 2014, 00:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellabella wrote:
    Hej :) pytanie do dziewczyn które biorą siofor i bromergon :) czy te leki wpływają jakoś na wasze życie? Ja zażywam i jestem taka leniwa, nic mi się nie chce, polubiłam nawet rybę czego wcześniej nie trafiłam ;) I odstawiłam ulubiona wczesnej kawe :) a u Was te leki coś zmieniają?

Ty lepiej zrób test ciążowy ;)

• ellabella Koleżanka

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny, zrobiony popołudniu :( czuły wykrywajacy ciążę po 6 dniach....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego