Forum Starając się z pomocą medyczną jak leki wpływają na życie
Odpowiedz

jak leki wpływają na życie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ellabella Koleżanka

Wysłany: 28 listopada 2014, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) pytanie do dziewczyn które biorą siofor i bromergon :) czy te leki wpływają jakoś na wasze życie? Ja zażywam i jestem taka leniwa, nic mi się nie chce, polubiłam nawet rybę czego wcześniej nie trafiłam ;) I odstawiłam ulubiona wczesnej kawe :) a u Was te leki coś zmieniają?

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 listopada 2014, 00:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellabella wrote:
    Hej :) pytanie do dziewczyn które biorą siofor i bromergon :) czy te leki wpływają jakoś na wasze życie? Ja zażywam i jestem taka leniwa, nic mi się nie chce, polubiłam nawet rybę czego wcześniej nie trafiłam ;) I odstawiłam ulubiona wczesnej kawe :) a u Was te leki coś zmieniają?

Ty lepiej zrób test ciążowy ;)

• ellabella Koleżanka

Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny, zrobiony popołudniu :( czuły wykrywajacy ciążę po 6 dniach....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ