X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną jak to jest...
Odpowiedz

jak to jest...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • małpka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 31 października 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opisze Wam moją historie tak więc...
    pierwszą miesiączke dostałam w wieku 11 lat puzniej miałam ją co rok lub pół roku a nawet puźniej...dodaj że moja przysadka mózgowa nie pracuje tak jak powinna z tego powdu musiałam przyjmować hormony wzrostu. Hormonów wzrostu nie biore juz z 6 lat miesiączki nie miałam nadal. Od jakiś dwóch lat jestem pod opiekom ginekologa i przyjmuje Estrofem i Provere, po tych tabsach dostaje okres...boje się że to może być tylko "sztuczna" miesiączka i nigdy nie zajde w ciąże. Z moim facetem staramy sie ponad rok i nic, miała któraś z was podobny problem? brała któraś z was też te tabsy? czy udało wam sie zajść. ? trace juz nadzieje....

    [img]http://elapso.pl/suwaczek/małpka/183DF5/FF122A/45FFF3/32FF2B/17407.png[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małpka wrote:
    Opisze Wam moją historie tak więc...
    pierwszą miesiączke dostałam w wieku 11 lat puzniej miałam ją co rok lub pół roku a nawet puźniej...dodaj że moja przysadka mózgowa nie pracuje tak jak powinna z tego powdu musiałam przyjmować hormony wzrostu. Hormonów wzrostu nie biore juz z 6 lat miesiączki nie miałam nadal. Od jakiś dwóch lat jestem pod opiekom ginekologa i przyjmuje Estrofem i Provere, po tych tabsach dostaje okres...boje się że to może być tylko "sztuczna" miesiączka i nigdy nie zajde w ciąże. Z moim facetem staramy sie ponad rok i nic, miała któraś z was podobny problem? brała któraś z was też te tabsy? czy udało wam sie zajść. ? trace juz nadzieje....
    najpierw to Ty zbadaj sobie hormony caly komplet testosteron, prolaktyne, AMH, fsh i lh w 3 d cyklu, TSH, testosteron, insulina, glukoza. Takze niech gin sie wypowie na temat obrazu jajnikow itd.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 31 października 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malpka, a jestes pod kontrola endokrynologa?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • małpka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pod kontrolą endokrynologa byłam i wszystko w porządku, hormony miałam badane:
    LH-6,26
    FSH-7,40
    ESTRADIOL-23,26
    PROLAKTYNA-5,64
    TSH-1,310
    TESTOSTERON-0,352
    DHEA-SO4- 226,00
    SHBG-82,00
    ANDROSTENDION- 1,80

    Mój gin mówi że wyniki są w normie, tylko jedyne co to jajniki mam małe i szyjke macicy. a Tabsy każe mi łykać jak to on powiedział (jak witaminki).

    [img]http://elapso.pl/suwaczek/małpka/183DF5/FF122A/45FFF3/32FF2B/17407.png[/img]
  • małpka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jeszcze
    glukoza na czczo -76,63,
    glukoza 120'-120,48,
    insulina na czczo-2,4
    oraz insulina 120'-81,5,

    Te badania robiłam w 3 trzecim dniu cyklu.
    Także więc gin mówi że nie wie co mi jest i każe łykać tabsy, nie mam pojęcia czy zmienić gina czy nie

    [img]http://elapso.pl/suwaczek/małpka/183DF5/FF122A/45FFF3/32FF2B/17407.png[/img]
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz owulacje? Sprawdzal na monitoringu czy pecherzyki rosna i pekaja?

    Wiesz, moim zdaniem, sama sobie odpowiedzialas na pytanie. Skoro lekarz nie wie co jest to trzeba znalezc takiego, ktory sie dowie a nie kaze Ci czekac w nieskonczonosc.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • małpka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no też tak sądze, ale ja już nie mam pomysłu gdzie szukać takiego lekarza co by pomógł, owulacje nie wiem czy mam bo lekarz nie monitoruje, jak raz na pół roku zrobi usg to jest dobrze...

    [img]http://elapso.pl/suwaczek/małpka/183DF5/FF122A/45FFF3/32FF2B/17407.png[/img]
  • małpka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz mówiłam mu ze sie staramy o dziecko to on tylkop przepisał te tabsy i tyle

    [img]http://elapso.pl/suwaczek/małpka/183DF5/FF122A/45FFF3/32FF2B/17407.png[/img]
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małpka a Twój facet się badał? Może problem wcale nie jest u Ciebie... No i polecam zmianę ginekologa, zdecydowanie.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie szukac? Wejdz na jakis ranking lekarzy, dobry lekarz, znany lekarz pl, czy jakies podobne i poczytaj do kogo warto isc. Sa tacy, ktorzy od gory do dolu maja zle opinie i wiadomo, ze trzeba ich omijac szerokim lukiem. Mozesz tez popytac znajomych dziewczyn gdzie chodza czy polecaja, czy jest porzadne wyposazenie gabinetu czy tylko fotel, bo i takie gabinety wciaz sie badaja.

    A badanie faceta to swoja droga powninniscie zrobic. Livia ma racje.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • małpka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 listopada 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem i zmienie ginekologa zdecydowanie. !
    Swojego też przebadam, dzieki dziewczyny ;)

    [img]http://elapso.pl/suwaczek/małpka/183DF5/FF122A/45FFF3/32FF2B/17407.png[/img]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ