Forum Starając się z pomocą medyczną Jeden jajowod bo ciąży ektopowej a ciąża
Odpowiedz

Jeden jajowod bo ciąży ektopowej a ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ladybird:) Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2016, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Starałam się znaleźć konkretny wątek na ten temat i Nie widzę.
    Czy któraś z was ma jeden jajowod i udało się zajść? Czy wierzycie w to że jeden jajowod może przechwycic jajeczko?
    U mnie tak było przy ektopowej ale ciekawe jak duże są szanse ..?

nzjddqk3wbhzbfw7.png

74706vgcl13ff8i6.png
  • Bella93 Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2016, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz poczytać wątek o HSG tam jest kilka dziewczyn, które zaszły z jednym.
    Lek. z forum Bociana mówił o tym, że jajnik z którego jest owulacja nie ma znaczenia, bo komórka może zostać zapłodniona w drugim jajowodzie.

Ladybird:) lubi tę wiadomość

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
  • Bella93 Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2016, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/poronienie/ciaza-pozamaciczna-ektopowa,409,1.html

Tu też możesz poczytać różne historie, większość skończyła się szczęśliwie:)

Ladybird:) lubi tę wiadomość

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
  • Ladybird:) Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella dziękuję

Bella93 lubi tę wiadomość

nzjddqk3wbhzbfw7.png

74706vgcl13ff8i6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.