X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Jeden jajowod bo ciąży ektopowej a ciąża
Odpowiedz

Jeden jajowod bo ciąży ektopowej a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Starałam się znaleźć konkretny wątek na ten temat i Nie widzę.
    Czy któraś z was ma jeden jajowod i udało się zajść? Czy wierzycie w to że jeden jajowod może przechwycic jajeczko?
    U mnie tak było przy ektopowej ale ciekawe jak duże są szanse ..?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz poczytać wątek o HSG tam jest kilka dziewczyn, które zaszły z jednym.
    Lek. z forum Bociana mówił o tym, że jajnik z którego jest owulacja nie ma znaczenia, bo komórka może zostać zapłodniona w drugim jajowodzie.

    Ladybird:) lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 1 lutego 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/poronienie/ciaza-pozamaciczna-ektopowa,409,1.html

    Tu też możesz poczytać różne historie, większość skończyła się szczęśliwie:)

    Ladybird:) lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella dziękuję

    Bella93 lubi tę wiadomość

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ