X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kariotyp. NFZ. Warszawa. Łódź
Odpowiedz

Kariotyp. NFZ. Warszawa. Łódź

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy wiecie gdzie można zrobić badania genetyczne tj. kariotypy? Na nfz ? i ile się czeka... Warszawa, Łódź i ewentualnie jakieś okolice.
    Jeśli taki temat już był to przepraszam i proszę o przekierowanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 16:07

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 4 października 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się we wrześniu umówiłam na wizytę na nfz, termin mam w połowie listopada. Przychodnia NZOZ Genos Łódź
    Poradnia Genetyczna
    90-212 Łódź
    ul. Seweryna Sterlinga 27/29

    Mam nadzieję, że na wizycie otrzymam skierowanie na kariotypy.

    Paulette lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natty85 dziękuje ;) no chwilowo nikt nie odbiera, ale może mają już zamknięte. Bo gdziekolwiek nie dzwonie to zapisy dopiero od stycznia na nie wiadomo kiedy :/ a ogólnie to mnie wyrolowali w warszawie w jednej placówce bo miały być zapisy od października a okazało się że nfz nie podpisał umowy i też od stycznia.... i tak szukam może jakąś inną znajdę. Mogą być badania i po nowym roku tylko, żebym termin znała a nie tak później się okaże że nie wiadomo na kiedy będą zapisy .

    Ja skierowanie mam. jeszcze swojego narzeczonego muszę wysłać. Jeśli nawet Twój gin Ci nie da to możesz iść do rodzinnego i jak masz problemy a widzę w opisie długo historię to da Ci bez problemu ;)

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 4 października 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w Opolu, na wizytę czekałam ok tygodnia... Niestety nie dostałam skierowania na kariotypy, trzeba mieć udokumentowane trzy poronienia, których ja nie miałam... Tak przynajmniej tam jest.

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też słyszałam o tych trzech poronieniach, ja mam dwa za sobą, ale skoro gin dał skierowanie to trzeba próbować .

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 4 października 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam skierowanie do genetyka od rodzinnego. Tak jak pisałam wizyta w listopadzie a jak mi nie da skierowania na kariotypy to będe zła.

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha rozumiem. Ja mam wpisane ze na konsultacje i ewentualne badanie wiec chyba wiecej skierowan mi nie bedzie potrzeba.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 4 października 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ooo
    podłączam się pod temat
    tylko, że mnie tylko Warszawa interesuje, bo nie mam czasu na jeżdżenie gdzieś dalej i z męża ciężko wyrwać z pracy

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nana1989 Koleżanka
    Postów: 59 75

    Wysłany: 5 października 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W maju zapisałam się z mężem na Kariotyp z krwi(niepłodność pierwotna) w gpsk Poznań ul. Polna na NFZ. 11 lipCa badanie a za wynikami. czekamy do teraz. Dwa tygodnie temu mąż był powtórnie oddać krew bo nie wytworzyli prawidlowej ilości hodowli. Dziś dostałam info ze wyniki prawidłowe czekamy na aż wyniki przyjdą poczta;)

    f2w3yx8drvdlf4zp.png[/link]
    09.2015 HSG - wszystko ok, IV IUI
    Niepłodność pierwotna
    XI 2016 rozpoczęcie przygody z Novum,
    AMH - 2,83
    31.01 1ds krótki protokół
    13dpt bHCG - 340 mIU/ml
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ