X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kiedy słychać serduszko?
Odpowiedz

Kiedy słychać serduszko?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 27 listopada 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny Ile musi mieć beta, żeby można było zobaczyć serduszko bijące? Dziś mam betę 3058, a w poniedziałek było 1058 i w poniedziałek widać było małą kropkę 3,6mm, ale narazie pęcherzyk. Jak to było u Was?

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 27 listopada 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Myśle ze więcej sie dowiesz od dziewczyn na Belly Best Friend, bo tutaj dopiero sie staramy a tam juz dziewczyny w ciazy :)
    Pozdrawiam i gratuluje :)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 listopada 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.staramysie.pl/ciaza/50-ciaza-tydzien-po-tygodniu.html

    Kasiu pewnie Ci się przyda :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, macie rację pytanie zadam na Belly Best Friend:), Józefka dzięki za stronkę:)

    czekolada:) lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu ale nie porzucaj nas! jesteś naszą nadzieją :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie porzucam, będę obserwować i kibicować, a Wy kibicujcie mi:), bo u mnie wszystko może być albo w jedną albo w drugą stronę zwłaszcza, że mam plamienia niestety:(

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu a co na to lekarz ??? i nie łam się, przede wszystkim teraz spokoju potrzebujesz :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No biorę luteinę, byłam dwa razy w szpitalu przez krwawienia, ale lekarz uważa, że jak beta przyrasta to jest ok, oby miał rację. Mnie już tydzień przed spodziewaną miesiączką bolał brzuch jak na okes, potem przestawało, potem powracało i tak wkółko. Jest to taki ból takiego dziwnego ciągnięcia, rozpierania, ciągnący się do kolan. Nic nie mozna z tym zrobić, trzeba czekać na rozwój wypadków. Biorę narazie magnez i nospę no i leżę. Pewnie dopiero jak minie I trymestr będę mogła powiedzieć, że to nic takiego nie było, a tak to narazie jedna wielka niewiadoma.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulku to wypoczywaj jak najwięcej, i nie stresuj się :) lekarz mówi że jest ok, beta cały czas CI przyrasta. Głowa do góry i do przodu !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz mówił, że przy becie powyżej 10 000 j, ale zazwyczaj pokazuje się przy 20 000 j. to różnie :)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6-7 tydzień widać <3 . U mnie było 6 tydzien i 6 dzien <3 :)

    józefka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwiej to określić na tygodnie, zwykle ok 7 tyg ale może być i później, zależy w którym dniu cyklu byla owu i zagnieżdżenie. Beta to indywidualna sprawa, widać w normach, ze rozpietosc dla poszczególnych!nych tygodni jest duza. Jeżeli beta przyrasta wg norm nie stresuj się, ja tez miałam bóle jak na okres, potem takie ciągnące, co prawda bez plamien, ale te często się zdarzają i wcale nie oznaczają nic zlego. Dobrze, ze bierzesz luteine, nospe i magnez i odopczywasz... Głową do gory, nie stresuj malucha;) jeżeli plemienia by się nasiliły TKO szybciutko DK lekrza, żeby zwiększył dawkę progesteronu. Spokojnej ciazy zycze

    józefka lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ