X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną kiedy szansa na kolejne in vitro po urodzeniu martwego dziecka
Odpowiedz

kiedy szansa na kolejne in vitro po urodzeniu martwego dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelinusia Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 4 listopada 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.dwa tygodnie teu urodzilam martwego synka,ciaza przebiegala idealnie.synek byl okazem zdrowia.urodzilam w 25 tyg ciazy,przyczyna smierci-owiniecie pepowina.nie potrafie poradzic sobie z ta strata,dlugo walczylismy o ta ciaze,zabieg in vitro byl jedynym wyjsciem.jedynym lekarstwem na moj bol byla by kolejna ciaza,jesli fizycznie wszystko by ladnie sie goilo to jakie mam szanse aby znowu podejsc do zabiegu.wizyte mam na koniec miesiaca,lekarz nie da mi odpowiedzi na ta chwile i wiadomo,oni przeciagaja w czasie takie decyzje o nastepnej ciazy na jak pozniejszy czas.macie drogie mamy jakies doswiadczenia?

    ewelinusia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ