Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Bocian Katowice
Odpowiedz

Klinika Bocian Katowice

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Namyria Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2018, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

nie widzę nic o Bocianie w Katowicach więc zaczynam nowy temat:) Wiem, że dużo osób szuka opinii, kosztów itp.

Ja jestem już po transferze 2 zarodków i czekam do 14 dni na wynik.

Pierwsza wizyta informacyjna - 13.06.
    Transfer dwóch trzydniowych zarodków - 03.08.

Więc poszło bardzo szybko:)

Co do kosztów w naszym przypadku:

Wszystkie wizyty: 650 zł (w cenie mam jeszcze wizytę po 14 dniach od transferu).
    In Vitro z selekcją plemników IMSI i Wizualizacja wrzeciona kariokinetycznego SV : 5900 zł
    Badania do zabiegu i przez wizytami: 1695 zł
    Leki : 646,36 zł + 150 zł FertilManPlus
    Razem: 8936,36 zł

Lekarze i położne bardzo miłe - jakie Wy macie doświadczenia? :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 15:02

Freyja lubi tę wiadomość

Czekamy na Antosie 💜💛💜🍼
    3jgxxzkr5rw3pvca.png
    29 lat - Bocian Katowice
    13.06.18 - Pierwsza wizyta w Klinice (słabe nasienie)

03.08.18 - Transfer dwóch zarodków - cb :(
    02.11.18.❄️Crio - cb :(

2019.11. Druga stymulacja

2019.12.05 - criotransfer 3dniowego 💮

13dpt- beta 909!

Na zimowosku: ❄️(3d)❄️(5d)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego