Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Bocian Katowice
Odpowiedz

Klinika Bocian Katowice

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Namyria Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2018, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

nie widzę nic o Bocianie w Katowicach więc zaczynam nowy temat:) Wiem, że dużo osób szuka opinii, kosztów itp.

Ja jestem już po transferze 2 zarodków i czekam do 14 dni na wynik.

Pierwsza wizyta informacyjna - 13.06.
    Transfer dwóch trzydniowych zarodków - 03.08.

Więc poszło bardzo szybko:)

Co do kosztów w naszym przypadku:

Wszystkie wizyty: 650 zł (w cenie mam jeszcze wizytę po 14 dniach od transferu).
    In Vitro z selekcją plemników IMSI i Wizualizacja wrzeciona kariokinetycznego SV : 5900 zł
    Badania do zabiegu i przez wizytami: 1695 zł
    Leki : 646,36 zł + 150 zł FertilManPlus
    Razem: 8936,36 zł

Lekarze i położne bardzo miłe - jakie Wy macie doświadczenia? :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2018, 15:02

Freyja lubi tę wiadomość

Czekamy na Antosie 💜💛💜🍼
    3jgxxzkr5rw3pvca.png
    29 lat - Bocian Katowice
    13.06.18 - Pierwsza wizyta w Klinice (słabe nasienie)

03.08.18 - Transfer dwóch zarodków - cb :(
    02.11.18.❄️Crio - cb :(

2019.11. Druga stymulacja

2019.12.05 - criotransfer 3dniowego 💮

13dpt- beta 909!

Na zimowosku: ❄️(3d)❄️(5d)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego