X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Bocian Poznań 🤞
Odpowiedz

Klinika Bocian Poznań 🤞

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 478 544

    Wysłany: 31 lipca 2023, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Chcemy z mężem zmienić klinikę i zastanawiamy się nad Bocianek w Poznaniu. Jak Wasze doświadczenia z klinika i czy polecacie jakiegoś lekarza?

    🧍🏻‍♀️'97 PCOS, niedoczynność tarczycy, uszkodzone geny odpowiedzialne za trawienie glutenu i laktozy ➡️ dieta od września 2023
    🧍🏽‍♂️'94 morfologia 1%, słaba ruchliwość i żywotność, uszkodzone geny odpowiedzialne za trawienie glutenu i laktozy ➡️ dieta od września 2023

    starania od 11.09.2021
    11.03.2022 ➡️ pierwsza wizyta w klinice INVIMED Poznań
    ➡️14.06.2023 IUI ❌
    ➡️17.07.2023 IUI ❌
    16.08.2023 zmiana kliniki MedART Poznań
    ➡️11.10.2023 punkcja ➡️18🥚 ➡️10❄️
    ➡️27.11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 7dpt beta 8,79, prog 99,1 8dpt beta 13,75 11dpt beta 28 17dpt 8,05
    ➡️28.12.2023 biopsja + endometrium scan ➡️ staphylococcus aureus + enetrococcus faecalis ➡️ 3msc probiotykoterapi
    ➡️ 05.2024 biopsja + endometrium scan ???

    Zostało 9❄️
  • NowaA Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 31 lipca 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście nie polecam. Żałuję pieniędzy i czasu straconego w tej klinice. Wizyty były krótkie, brak dokładnej analizy wyników badań. Ja odniosłam wrażenie, że klinka jest nastawiona głównie na in vitro, ze względu na wiek(35 lat) i niskie AMH stwierdzono, że tylko in vitro mi zostało. Mam plamienia przed i po miesiączkowe, a wg lekarki to nic takiego i nic złego się nie dzieje, po prostu jestem stara i ona zaleca in vitro. Przeniesienie do innego gabinetu to była najlepsza decyzja, widzę różnice w podejściu i analizie badań. Obecnie jestem przed planowanym zabiegiem, bo jednak jedynym powodem niepłodności u mnie nie jest niskie AMH i wiek, jak twierdzili lekarze w tej klinice.

  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 478 544

    Wysłany: 31 lipca 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaA wrote:
    Ja osobiście nie polecam. Żałuję pieniędzy i czasu straconego w tej klinice. Wizyty były krótkie, brak dokładnej analizy wyników badań. Ja odniosłam wrażenie, że klinka jest nastawiona głównie na in vitro, ze względu na wiek(35 lat) i niskie AMH stwierdzono, że tylko in vitro mi zostało. Mam plamienia przed i po miesiączkowe, a wg lekarki to nic takiego i nic złego się nie dzieje, po prostu jestem stara i ona zaleca in vitro. Przeniesienie do innego gabinetu to była najlepsza decyzja, widzę różnice w podejściu i analizie badań. Obecnie jestem przed planowanym zabiegiem, bo jednak jedynym powodem niepłodności u mnie nie jest niskie AMH i wiek, jak twierdzili lekarze w tej klinice.
    A mogę wiedzieć do jakiego lekarza się udałś?

    🧍🏻‍♀️'97 PCOS, niedoczynność tarczycy, uszkodzone geny odpowiedzialne za trawienie glutenu i laktozy ➡️ dieta od września 2023
    🧍🏽‍♂️'94 morfologia 1%, słaba ruchliwość i żywotność, uszkodzone geny odpowiedzialne za trawienie glutenu i laktozy ➡️ dieta od września 2023

    starania od 11.09.2021
    11.03.2022 ➡️ pierwsza wizyta w klinice INVIMED Poznań
    ➡️14.06.2023 IUI ❌
    ➡️17.07.2023 IUI ❌
    16.08.2023 zmiana kliniki MedART Poznań
    ➡️11.10.2023 punkcja ➡️18🥚 ➡️10❄️
    ➡️27.11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 7dpt beta 8,79, prog 99,1 8dpt beta 13,75 11dpt beta 28 17dpt 8,05
    ➡️28.12.2023 biopsja + endometrium scan ➡️ staphylococcus aureus + enetrococcus faecalis ➡️ 3msc probiotykoterapi
    ➡️ 05.2024 biopsja + endometrium scan ???

    Zostało 9❄️
  • NowaA Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 31 lipca 2023, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    A mogę wiedzieć do jakiego lekarza się udałś?

    Chodziłam do P.K i M.K

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ