Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Zdrówko - Niemcz k.Bydgoszczy
Odpowiedz

Klinika Zdrówko - Niemcz k.Bydgoszczy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agusia_246 Autorytet

Wysłany: 20 września 2020, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczyny. Korzystała któraś z Was z usług tej Kliniki? Jakie są Wasze odczucia? My od jakiegoś czasu do nich jeździmy i póki co jesteśmy zadowoleni. A Wy jak?

Ona+On - wszystkie wyniki w normie

19.09 - I IUI ☹️🍷
    12.11 - II IUI 🍷

01.2021 zmiana kliniki.

Nowa nadzieja...

przolom 01/02.2021 -III IUI ... 💪💪💪💪 Proszę...
  • lawenda109 Koleżanka

Wysłany: 20 września 2020, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Mili, sympatyczni, niestety niskuteczni... A metody leczenia znacznie odbiegają od tych w nowoczesnych klinikach.
    Z swojego doświadczenia nie polecam niestety, nie wiem skąd jesteś ale jeżeli szukasz w okolicy Bydgoszczy szybciej invicta :)

• agusia_246 Autorytet

Wysłany: 20 września 2020, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zdrowku jestem po pierwszej IUI. W invicie mieliśmy konsultacje online na zoomie - wykupiliśmy z ciekawości (początek pandemii, dlatego online) i odczucia mieliśmy słabe. Lekarza nie interesowało ile się staramy, jakie mamy badania, tylko dał nam listę kolejnych, które jak wykonamy mamy zadzwonić. Ok. Rozumiem, że im więcej badan, tym lepiej (do zdrówka tez robiliśmy te same), ale konsultacje odczuliśmy jako brak zainteresowania nami. Do CB mamy 50km. Jednak wolimy CB niż CT, bo tam mieszkaliśmy parę lat ;)

19.09 - I IUI ☹️🍷
    12.11 - II IUI 🍷

01.2021 zmiana kliniki.

Nowa nadzieja...

• lawenda109 Koleżanka

Wysłany: 20 września 2020, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, nie orientuje się jakie teraz są wytyczne w invicta Bydgoszcz czasem robię tam potrzebne badania, bo mają dobre labo i szybkie wyniki. Przeszłam ivf w invicta Gdynia/Gdańsk niestety nie udało nam się , więc do drugiej chcieliśmy podejść bliżej domu ale różnica w obsłudze pacjenta, 'niebo A ziemia'
    Wtedy nie było jeszcze oddziału w Bydgoszczy. Ale na zdrówko nikt mnie już nie namówi, usg przez całą procedurę miałam tylko przez brzuch więc tyle co nic, badania hormonów na moje życzenie bo dr interesowało tylko LH na początku cyklu. Nas kiepskie HBA ale selekcji plemnikow zrobic jie chcieli. Mogłabym tak ciągle..
    Nie wiem kim mieliście konsultacje, ale słyszałam że Lukaszczuk jest dość specyficzny.

• agusia_246 Autorytet

Wysłany: 20 września 2020, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sobociński. USG zawsze miałam dopochwowo, a byliśmy kilka razy. Hormony wszystkie. I przed IUI selekcja była. Doktor w soboty nie przyjmuje, ale jako, że IUI na sobotę przypadło, sam powiedział, że przyjedzie.

19.09 - I IUI ☹️🍷
    12.11 - II IUI 🍷

01.2021 zmiana kliniki.

Nowa nadzieja...

• lawenda109 Koleżanka

Wysłany: 21 września 2020, 07:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o super , widzisz Dr Adamczak ma inne podejście, pytałaś o opinie ja sie strasznie zawidłam.

• Sophie32 Autorytet

Wysłany: 21 września 2020, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2020, 17:09

relgvcqgqhmutom2.png

relg3e5ecfmfwwnf.png
  • lawenda109 Koleżanka

Wysłany: 21 września 2020, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak pisałam wyżej, ma porównanie z invicta Gdynia, pomimo tego ze straciliśmy dzieciątko na wczesnym etapie ciąży, czułam się tam zaopiekowania . Mój mąż początkowo był zły z uwag na ilości badan, zaleceń... ale po procedurze w zdrówku był wściekły ze straciliśmy czas i pieniądze i o wszystko musieliśmy dopominać się sami, szczerze to w moim przekonaniu standardy tam znacznie odbiegają od innych klinik.

Sophie- bardzo Ci gratuluje i zdrówka życzę <3

• Alicja83* Ekspertka

Wysłany: 21 września 2020, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie polecam w zdrowku in vitro. Nie są skuteczni ! Gameta Gdynia cieszy się super opiniami .

Ewelina..nowa lubi tę wiadomość

08.2020 Ruszamy z długim protokołem
    16.09 punkcja, pobrano 7 komórek, zapłodniło się 6
    21.09 ET blastocysty :(
    03.12 FET :(

❄️❄️ Na zimowisku
  • Kasztanek Autorytet

Wysłany: 21 września 2020, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie polecam. Na pierwszej wizycie czy drugiej to jeszcze było ok. Ale w pewnej chwili doprowadzili do takiej sytuacji, że wyszłam stamtąd i nigdy już nie wróciłam. Nie podchodziłam tam do iui ani Ivf tylko do stymulacji, ale po jednym z cykli, gdy mimo moich ostrzeżeń i uwag koniec końców było niebezpiecznie i dostałam radę by w razie czego szybko lecieć do szpitala to podziękowałam. Jak chcesz znać szczegóły to mogę napisać na priv, zresztą już kiedyś pisałam o tym co się stało na innym wątku.

Dziś możesz mieć bardzo zły dzień, ale jutro może przyjść najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. Musisz tylko do niego dotrwać.

MTHFR 677C-T hetero, PAI 1 4G homo, Hashimoto
    Laparoskopia - 21.05.2020
    Amh 07.2018 - 1,83
    Amh 08.2020 - 3,06
    Ivf 09.2020 jest zgoda 👍

Niepłodność : in vitro
    1:0
    ❄️❄️❄️
  • Sophie32 Autorytet

Wysłany: 21 września 2020, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2020, 17:09

relgvcqgqhmutom2.png

relg3e5ecfmfwwnf.png
  • agusia_246 Autorytet

Wysłany: 23 września 2020, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To była nasz pierwsza IUI. Zobaczymy co będzie... Pierwszą wizytę w zdrowku mieliśmy u jakiejś młodej pani doktor i nie było chemii, o której któraś z Was Dziewczyny pisała. Z panem doktorem, do którego później już, zawsze jeździliśmy była. Nie mam takiego doświadczenia, jak niektóre z Was, stąd też moje pytania. Narazie czekamy 😃

19.09 - I IUI ☹️🍷
    12.11 - II IUI 🍷

01.2021 zmiana kliniki.

Nowa nadzieja...

• lawenda109 Koleżanka

Wysłany: 24 września 2020, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia_246 wrote:
    To była nasz pierwsza IUI. Zobaczymy co będzie... Pierwszą wizytę w zdrowku mieliśmy u jakiejś młodej pani doktor i nie było chemii, o której któraś z Was Dziewczyny pisała. Z panem doktorem, do którego później już, zawsze jeździliśmy była. Nie mam takiego doświadczenia, jak niektóre z Was, stąd też moje pytania. Narazie czekamy 😃

życze powodzenia i trzymam kciuki <3, oczywiście daj znać jak Wam poszlo

agusia_246 lubi tę wiadomość

• agusia_246 Autorytet

Wysłany: 24 września 2020, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lawenda109 wrote:
    życze powodzenia i trzymam kciuki <3, oczywiście daj znać jak Wam poszlo
    Nie dziękuję i oczywiście dam znać 🙂

19.09 - I IUI ☹️🍷
    12.11 - II IUI 🍷

01.2021 zmiana kliniki.

Nowa nadzieja...

• Ewelina..nowa Przyjaciółka

Wysłany: 20 listopada 2020, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja niestety nie mam doświadczenia z tą kliniką ale moja endokrynolog, ktora zaproponowała nam invitro powiedziała: "tylko nie tam!" To chyba nie świadczy dobrze o tym miejscu🤔
    Od czerwca 2020 walczymy w klinice Gameta Rzgów (k/Łodzi) wiem, ze to dość daleko od Bydgoszczy ale jedzie się szybko i konfortowo bo autostradą. Obsługa rewelacyjna 23.11 podchodzę do drugiego transferu ...oby tym razem był szczęśliwy. Trzymajcie kciuki ...pozdrawiam 🍀✊

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2020, 21:17

👧36 lat🧔41
    AMH 2,12
    TSH 2,19
    FSH 1,51

Gameta Rzgów dr Połać
    08.2020 punkcja, mieliśmy 5 zarodków.

09.2020 transfer, 5 dniowej blastocysty
    - ciąża biochemiczna ☹

23.11.2020 drugi transfer, zarodek 4.2.2 beta >0,2 😪
    4.12.2020 rozpoczęcie diagnostyki immunologicznej u dra Malinowskiego w Łodzi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego