X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Koktajl steryd + accofil, a wypadanie włosów
Odpowiedz

Koktajl steryd + accofil, a wypadanie włosów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    czy któraś z Was brała powyższy zestaw leków? Ja biorę metypred i accofil. Po samym sterydzie zauważyłam wypadanie włosów, natomiast w ulotce accofilu też jest wymienione wypadanie włosów, jako skutek uboczny.
    Czy któraś z Was zaobserwowała to u siebie? Można temu jakoś zaradzić albo zminimalizować?

    Martwię się, ponieważ już teraz mam cienkie i rzadkie włosy, a co dopiero po takiej ,,kuracji''....

    Proszę o podzielenie się swoim doświadczeniem.


    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonnie - ja brałam metypred 3 tyg potem rzuciłam sama...
    włosy niestety garściami mi wyszły gdzie nigdy w życiu mi tak nie wychodziły :( nic mi nie pomagało ... a potem zaszłam w ciąże więc nie mogłam już łykać żadnych specyfików ... a włosy obcięłam do brody :(

  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Bonnie - ja brałam metypred 3 tyg potem rzuciłam sama...
    włosy niestety garściami mi wyszły gdzie nigdy w życiu mi tak nie wychodziły :( nic mi nie pomagało ... a potem zaszłam w ciąże więc nie mogłam już łykać żadnych specyfików ... a włosy obcięłam do brody :(
    Ciasteczko, pamiętam jak rozmawiałyśmy :(:( Ja też już obcięłam włosy.... boję się, że to niewiele pomoże.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 10:57

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ