X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kolejna ciąża - heparyna - badania krwi
Odpowiedz

Kolejna ciąża - heparyna - badania krwi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny Heparynowe!
    Mam pytanie do was.
    Robilyście może badanie na antytrombine III?
    Nie wiem jak zinterpretować wynik, bo mam na granicy normy? Norma 80-120, mój wynik 81%, pomożecie? Czy to oznacza za mała dawkę heparyny?

    Dodam, że jest to moja 6 ciąża, 4 niestety straciłam, więc staram się chuchać i dmuchać... Mam kilka mutacji jak w stopce (trombofilia), ANA ujemne, wszystkie znaki na niebie i dr stawiają, że problem jest właśnie z krwią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 11:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D- dimery, Fibrynogen, APTT, INR.
    Ginka zwykle każe mi to zbadać jak dostaję krwawień z nosa.
    Musisz pamiętać że przy heparynie i ciąży, zakresy mogą być przekroczone/ zaniżone.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ