X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kraków TANIE badania laboratoryjne
Odpowiedz

Kraków TANIE badania laboratoryjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zaczynam głębsza diagnostykę i wiadomo tych badań jest bardzo dużo, a zaczynamy już liczyć każdą złotówkę na wydanych lekarzy, badania i suplementy…
    Tylko robie zazwyczaj badania w alab labolatoria lub diagnostyka ( chociaż ona droższa mi się wydaje), dostaje informacje np od forumowiczki ze ona przeciwciała plemnikowe zrobiła za około 30 zł a ja szukam i w Krk ponad 80 zł 🙄.

    Czy ktoś może wie gdzie w Krakowie ceny badań nie zabijają typu, homocysteina, przeciwciała plemnikowe, insulina, itd ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2022, 16:56

    age.png
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ