X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kraków TANIE badania laboratoryjne
Odpowiedz

Kraków TANIE badania laboratoryjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zaczynam głębsza diagnostykę i wiadomo tych badań jest bardzo dużo, a zaczynamy już liczyć każdą złotówkę na wydanych lekarzy, badania i suplementy…
    Tylko robie zazwyczaj badania w alab labolatoria lub diagnostyka ( chociaż ona droższa mi się wydaje), dostaje informacje np od forumowiczki ze ona przeciwciała plemnikowe zrobiła za około 30 zł a ja szukam i w Krk ponad 80 zł 🙄.

    Czy ktoś może wie gdzie w Krakowie ceny badań nie zabijają typu, homocysteina, przeciwciała plemnikowe, insulina, itd ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2022, 16:56

    age.png
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ