X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kriotransfer / kiedy po przestymulowaniu ?
Odpowiedz

Kriotransfer / kiedy po przestymulowaniu ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Jestem 1,5 tygodnia po punkcji. Mieliśmy 12 dojrzałych jajeczek, zapłodnić nie udało się dwóch. Z 10 zarodków do stadium blastocysty przetrwało 6, które czekają teraz cierpliwie na kriotransfer. Transfer został przełożony ze względu na płyn w jamie brzusznej, bardzo wysokie poziomy estradiolu i progestreronu, i duże ryzyko OHSS.
    Jakie macie doświadczenia? Czy mogę liczyć na to, że uda mi się mieć kriotransfer w najbliższym cyklu?

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam hiperstymulacje dosc silną hiperstymulacje. Plyn w brzuchu w oplucnej problemy z oddychaniem wysokie cisnienie. Hospitalizowana 8 dni. Musialam odczekac 1 caly cykl i w nastepnym cyklu dopiero crio. Jesli ty nie masz silnej hiperki mysle ze bedziesz mogla podejsc w nowym cykl choc u mnie w klinice zalecaja aby organizm jednak odpoczął.

    ef36 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam odroczenie transferu, ale ma sie odbyć teraz, , czyli w kolejnym cyklu po punkcji. Od okresu biorę hormony i podczas wizyty lekarz sprawdzał endometrum, jajniki (czy już jest Ok po stymulacji) i hormony. Jeśli bedzie Ok to tez myśle,mze możesz liczyć na transfer

    ef36 lubi tę wiadomość

    o1489vvjvnnzrzny.png
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ;) u mnie rzeczywiście nie było aż tak dramatycznie. Obyło się bez szpitala, płynu w opłucnej i problemów z oddychaniem. A i tak przez trzy dni nie byłam w stanie wstać łóżka. Zobaczymy zatem co lekarz powie po kontrolnym USG. Jeśli lepiej bedzie poczekać to wolę poczekać.

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magkb, trzymam kciuki !

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ