Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kriotransfer zarodka zamrozonego w 3 dobie
Odpowiedz

Kriotransfer zarodka zamrozonego w 3 dobie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 16 listopada 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dwa dni temu miałam transfer zarodka zamrożonego w 3 dobie. Został rozmrożony dzień przed transferem i został podany na kolejny dzień .
    Po rozmrożeniu podzielił się i miał 14 blastomerow. Jeszcze nie kompaktowal. Nie ma fragmentacji. Czy ma on szanse żeby ze mną zostać ? Czy nie jest spóźniony w rozwoju ? Napiszcie proszę. To moja 3 procedura

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zapytaj dziewczyn na wątku IVF, jest tam dużo doświadczonych osób. Może coś podpowiedzą

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 17 listopada 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka
    Z zarodkami jest tak, że nigdy nie wiadomo. Czasem te super piękne ciąży nie dają a te kiepskie tak. To loteria jest.
    Niestety nie ma recepty na to, że przy takim a takim zarodku na 90% się uda.
    Wiem, że się denerwujesz, ale poczekaj jeszcze parę dni, zrób betę i się dowiesz.
    Trzymam kciuki!

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ