X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Krótka faza lutealna
Odpowiedz

Krótka faza lutealna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Dziewczynki mam pytanko. Moje cykle trwają ostatnio 23-24 dni i mam krótką fazę lutealną. Myślicie że sama mogłabym sobie wziąć Luteinę albo Duphaston?

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam takie cykle, dupek nie zawsze pomagal,bo skoro owu byla w 11dc a dupka bierze sie po owu to jak bralam od 13dc przez 10dni to i tak wychodzilo 23-24dni. Sama lepiej sobie nic nie przepisuj tylko zrob badanie progesteronu 7dpo i pokaz lekarzowi. Moze faktycznie powinnas brac a moze owu masz wczesniej i taka Twoja natura.monitorujesz cykle?

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ