Forum Starając się z pomocą medyczną Krótka faza lutealna
Odpowiedz

Krótka faza lutealna

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Dziewczynki mam pytanko. Moje cykle trwają ostatnio 23-24 dni i mam krótką fazę lutealną. Myślicie że sama mogłabym sobie wziąć Luteinę albo Duphaston?

• tulipanna Autorytet

Wysłany: 11 sierpnia 2015, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam takie cykle, dupek nie zawsze pomagal,bo skoro owu byla w 11dc a dupka bierze sie po owu to jak bralam od 13dc przez 10dni to i tak wychodzilo 23-24dni. Sama lepiej sobie nic nie przepisuj tylko zrob badanie progesteronu 7dpo i pokaz lekarzowi. Moze faktycznie powinnas brac a moze owu masz wczesniej i taka Twoja natura.monitorujesz cykle?

wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ