Forum Starając się z pomocą medyczną Krwawienie podczas brania luteiny
Odpowiedz

Krwawienie podczas brania luteiny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • orchid Przyjaciółka

Wysłany: 9 lipca 2015, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pomocy :( dzis 21 dzien cyklu, od 18 biore luteine 2x 2 tab dziennie, od wczoraj plamienia, lekarz nakazal zwiekszyc dawke do 3x2 tabl,dzisiaj pojawilo sie krwawienie,wygladajace jak poczatek okresu,czy to w ogole mozliwe zeby krwawic w trakcie przyjmowania luteiny? Dodam ze moje cykle maja 28-29 dni,ten jest po clo i pregnylu,luteine dostalam na plamienia i ewentualne podtrzymanie

• Mimi86 Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2015, 18:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja ostatnio jak wywolywalam @ luteiną to zaczeelam krwawic w 2 dniu brania, a zwykle zaczynalam pare dni po skonczeniu brania. Lekarze mowia ze jak zacznie sie krwawienie to luteine odstawiamy.
    Ja teraz tez jestem po cyklu CLO i zastrzyku ovitrelle wczoraj test byl negatywny wiec w sobote zaczynam brac lutke na wywolanie @ - nie bede czekac w nieskonczonosc.

maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

2r8rj48at734p213.png

• orchid Przyjaciółka

Wysłany: 9 lipca 2015, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze to krawienie bylo w sumie jednorazowe, mam teraz bezowe plamienia,myslisz ze odstawic?

• Mimi86 Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2015, 02:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie odstawiaj, chyba że okres rozkreci się na maksa

maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

2r8rj48at734p213.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego