Forum Starając się z pomocą medyczną któtkie krwawienia
Odpowiedz

któtkie krwawienia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Martoszka Autorytet
  Postów: 4294 3145

  Wysłany: 14 sierpnia 2015, 14:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od grudnia leczę hiperprolaktynemię, a od maja 2014 hashimoto+niedoczynność. Od tego czasu też może krwawienie miesiączkowe zmieniało się w liczbie dni. Od kiedy dostałam okresu to miesiączka trwała 4-5 dni, około 2012 roku okres trwał 3-4 dni, a od momentu rozpoczęcia leczenia w/w chorób mój okres trwa 1-2 dni. Owulację mam potwierdzoną, ale zastanawiam się czy tak małe krwawienie może świadczyć o jakiś innych problemach? Ma może któraś z Was podobnie?

  28 lat
  2 Aniołki
  Długa walka
  01.2019 córka 👨‍👩‍👧
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego