Forum Starając się z pomocą medyczną któtkie krwawienia
Odpowiedz

któtkie krwawienia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Martoszka Autorytet
  Postów: 4467 3212

  Wysłany: 14 sierpnia 2015, 14:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od grudnia leczę hiperprolaktynemię, a od maja 2014 hashimoto+niedoczynność. Od tego czasu też może krwawienie miesiączkowe zmieniało się w liczbie dni. Od kiedy dostałam okresu to miesiączka trwała 4-5 dni, około 2012 roku okres trwał 3-4 dni, a od momentu rozpoczęcia leczenia w/w chorób mój okres trwa 1-2 dni. Owulację mam potwierdzoną, ale zastanawiam się czy tak małe krwawienie może świadczyć o jakiś innych problemach? Ma może któraś z Was podobnie?

  29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

  wnidio4pt1tnqdku.png


  ckaiugpjxljmhco2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego