Forum Starając się z pomocą medyczną któtkie krwawienia
Odpowiedz

któtkie krwawienia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Martoszka Autorytet
  Postów: 4828 3329

  Wysłany: 14 sierpnia 2015, 14:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od grudnia leczę hiperprolaktynemię, a od maja 2014 hashimoto+niedoczynność. Od tego czasu też może krwawienie miesiączkowe zmieniało się w liczbie dni. Od kiedy dostałam okresu to miesiączka trwała 4-5 dni, około 2012 roku okres trwał 3-4 dni, a od momentu rozpoczęcia leczenia w/w chorób mój okres trwa 1-2 dni. Owulację mam potwierdzoną, ale zastanawiam się czy tak małe krwawienie może świadczyć o jakiś innych problemach? Ma może któraś z Was podobnie?

  29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

  wnidio4pt1tnqdku.png

  atdcmg7y2012gdqt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ