X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kupię Menopur pilne
Odpowiedz

Kupię Menopur pilne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cathie Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 24 marca, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Bardzo pilnie kupię Menopur, właśnie skoczyłam 40 lat i nic mi się od naszego Państwa nie należy, jestem już po 6 ciążach i 2 próbach IVF bez skutku, bez zarodków. Proszę was o każdą informację kto może odstąpić lub odsprzedać Menopur, próbuje kolejny raz.
    [email protected]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 18:51

  • Ewuska Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 29 marca, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Mam do sprzedania Menopur 600 - 4 opakowania-ważne do 05.2025. Trzymane w lodówce-jestem z Gdańska.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ