X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kupię prolutex/utrogestan - pilnie
Odpowiedz

Kupię prolutex/utrogestan - pilnie

Oceń ten wątek:
  • Jar31eerer Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Czy ma ktos prolutex na sprzedaz ? Potzrebuje na cito odebrac w Warszawie z checia badz wysylka .
    Blagam pomozcie bo musze dzisiaj przyjac a nie chca mi honorowac mojej recepty z czech.

  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Gusiaczkowa Koleżanka
    Postów: 42 3

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmWu wrote:
    U mnie aktualny Utrogestan 2 op + 12 tabletek.


    Jeszcze aktualna oferta ?

    Napisz na e-maila. [email protected]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na sprzedaż 2 opakowania utrogestan. 40zł opakowanie + koszty przesyłki.

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 27 lutego 2023, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupie prolutex

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Dora291 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 3 marca, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Odkupie prolutex
    Zapraszam mam 3 opakowania
    [email protected]

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ