X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Lametta, Latrazol
Odpowiedz

Lametta, Latrazol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Plumka0704 Koleżanka
    Postów: 34 11

    Wysłany: 8 czerwca, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny jestem tu nowa i chciałabym się was poradzić i usłyszeć wasze historie .
    W tym cyklu zaczęłam swoją przygodę z lametta od 3dc-7dc . Dzisiaj minął 5 dzień i czuję się okropnie bardzo boli mnie caly tył glowy,zawroty,biegunka,wymioty i osłabienie. Mam nadzieję że szybko wrócę do zdrowia . Jakie były wasze objawy ?
    Chciałam również zapytać jak wygląda IUI? za parę dni odwiedzę klinikę i będziemy podchodzić do naszej pierwszej inseminacji .
    Moje owulacje zazwyczaj były dosyć późno około 18-20dc . Czy lametta przyspieszy mi tą owulacje ? Mój cykl to 34-36 .
    Wszystkie badania były zrobione mam dwa drożne jajowody a z histeroskopi wyszło mi zapalenie na endometrium które wyleczyłam antyniotykami .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ