X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną lamette plus dong..????
Odpowiedz

lamette plus dong..????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 19 maja 2014, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)
    od 3dc do 7dc mam przepisana LAMETTE-na stymulacje ovu.
    Chciała po @ zacząć brac donga ale nie wiem czy nie "przedobrze"
    Oto działanie Lametty:
    Femara (Aromek, Lametta)
    Letrozolum - Femara jest szeroko stosowanym lekiem w leczeniu niepłodności. Wywołuje owulację poprzez blokowanie produkcji estrogenów, co w konsekwencji prowadzi do zwiększonego wydzielania GnRH i syntezy FSH . Lek ten stosuje się w dawce 2,5 mg lub 5 mg od 3 do 7 dnia cyklu.
    Jak myślicie?

    ex2btv738sn49jef.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lametta to coś jak Clo?

    Przy Clo wiem, że można brać donga. Ale w małych dawkach.
    Proponowałabym po @ 1 x dziennie do owulki lub 2x1 przez 4 dni.

    SunSun lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 19 maja 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spróbuję faktycznie w małej dawce..

    ex2btv738sn49jef.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 maja 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dong działa dobrze też na endo, więc w małych dawkach nie zaszkodzi. Tylko naprawdę 1-2 max.

    SunSun lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ