X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Laparoskopia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadzieja1983 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj miałam HyCoSy i okazało się, że mam jeden jajowód niedrożny, a drugi drożny, ale nie całkowicie. Lekarka powiedziała, że kieruje mnie na laparoskopie. Czy miałyście taki zabieg? Ja bardzo się boję 😔
    A może udało się zajść w ciążę w takiej sytuacji jak ja jestem?

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszukaj na forum - jest sporo tematów i doświadczen dziewczyn związanych z laparoskopią

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ