X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Laparoskopia w Krakowie?
Odpowiedz

Laparoskopia w Krakowie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, którym temat nie jest obcy, proszę napiszcie gdzie najlepiej wykonać ten zabieg i gdzie można na NFZ?
    Jak długo się czeka?

    I ogólnie wszystki informacje w Waszego doświadczenia mile wskazane.

    Zdiagnozowano u mnie zespół LUF oraz w obecnym cyklu Trójkomorową transsoniczną cystę .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 09:02

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lecze się u krakowskiego lekarza ale na laparo kierował mnie na śląsk bo ponoć tam najlepiej i stosują profilaktykę przeciwzrostową (jeżeli ktos chce)- może w krakowie też...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ