X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną leczenie niepłodności
Odpowiedz

leczenie niepłodności

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ebe28 Koleżanka
    Postów: 45 13

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wygląda druga wizyta w leczeniu niepłodności? Zrobiłam wszystkie badani i mój partner też. Czy dostanę jakieś leki? Denerwuje się trochę bo chciałabym rozpoczac konkretne leczenie a zupełnie nie wiem na czym stoję. Dotego dali nam taki odległy termin, że wydaje mi się to wiecznoscia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chodzisz do kliniki niepłodnosci to nie masz odległych terminów,chyba ze do zwykłego gina. Jak macie badaia hormonów i facet przebadał nasienie, to teraz pozostaje przebadanie Twojej droznosci HSG i decyzja co dalej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ