Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną Leczenie w Łodzi polećcie kogoś
Odpowiedz

Leczenie w Łodzi polećcie kogoś

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czekającanacud Autorytet

Wysłany: 10 października 2015, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny leczyłam się rok u dr banaszczyk w gamecie. Chcę zmienić lekarza... możecie coś podpowiedzieć????

2nn343r8oxp9y3dz.png
  • czekającanacud Autorytet

Wysłany: 11 października 2015, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie:) Jeśli nie ma nikogo kto leczy się w Łodzi to może Warszawa?

2nn343r8oxp9y3dz.png
  • Bella93 Autorytet

Wysłany: 17 października 2015, 23:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Wawie polecam Dr Kaplińskiego o ile koszty nie są dla Ciebie problemem.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 23:56

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
  • asiamar Autorytet

Wysłany: 18 października 2015, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Banaszczyk i jestem zadowolona . Wcześniej chodziłam do dr Sobkiewicza małomówny , ale też profesjonalista.

Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • józefka Autorytet

Wysłany: 19 października 2015, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie leczę się profesora Sobkiewicza i doktor Stefanowicz w SALVE. Polecam serdecznie. To są lekarze od IVF, ewentualnie wspaniały jest doktor Bielak ale on ma swoją prywatny gabinet i pracuje w Matce Polce. Serdecznie polecam :)

https://www.maluchy.pl/li-72827.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego