X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Lekarz - łódzkie
Odpowiedz

Lekarz - łódzkie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :)

    Kochane. Mam do was pytanie. Zwłaszcza do dziewczyn i kobiet z województwa łódzkiego.
    Jestem po 2 poronieniach w 2014 roku. Pierwsze w lutym (5tc), drugie w czerwcu (12 tc). Szukam dobrego specjalisty, który pomoże mi podtrzymać ciąże. Tych którzy spotkałam uważają, że nic się nie stało, tak się zdarza. Nie dostałam żadnych badań do wykonania ani nic. Ja w temacie jestem zupełnie zielona i potrzebuje kogoś sprawdzonego, kto nam pomoże.
    Ja jestem z Sieradza. Chciałabym znaleźć kogoś w tej okolicy bądź Łodzi.

    Jeśli macie jakieś namiary to proszę o pomoc. :)
    Pozdrawiam

  • Marta Uparta Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę polecić Ci dr Skalskiego, pomógł kilku moim znajomym zajść w ciążę. Z tego co wiem jest jednym z najlepszych specjalistów w okolicy w tej dziedzinie. Ja też obecnie się u niego leczę. Przyjmuje u siebie w gabinecie w Bogumiłowicach gm. Sulmierzyce ale i też w Łodzi w Gravicie. Tu masz nawet jego stronę http://www.robertskalski.pl/

  • Monikq Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić Adama Bielaka i Ireneusza Salatę,obaj z Łodzi.

    xnw4d5qpxy6d71l9.png
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka wrote:
    Cześć Wam :)

    Kochane. Mam do was pytanie. Zwłaszcza do dziewczyn i kobiet z województwa łódzkiego.
    Jestem po 2 poronieniach w 2014 roku. Pierwsze w lutym (5tc), drugie w czerwcu (12 tc). Szukam dobrego specjalisty, który pomoże mi podtrzymać ciąże. Tych którzy spotkałam uważają, że nic się nie stało, tak się zdarza. Nie dostałam żadnych badań do wykonania ani nic. Ja w temacie jestem zupełnie zielona i potrzebuje kogoś sprawdzonego, kto nam pomoże.
    Ja jestem z Sieradza. Chciałabym znaleźć kogoś w tej okolicy bądź Łodzi.

    Jeśli macie jakieś namiary to proszę o pomoc. :)
    Pozdrawiam

    Hej

    Ja też jestem z Sieradza, tylko, że ja w ogóle jakoś nie mogę zajść w ciążę. Do tego zdiagnozowano właśnie endometriozę i czekam na laparoskopie w ICZMP. Trafiłam do takiego profesora w Łodzi, który jest specjalistą od endometriozy i immunologii rozrodu. Zajmuje się też wieloma parami, które kilkakrotnie miały poronienie, ale jest bardzo drogi i zleca drogie badania bo sa to niestety badania immunologiczne. Jak coś to pisz na prv.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2014, 10:25

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Kochane :)

    Zielinka97 - napisałam Ci wiadomość :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:35

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pragnaca dzidziusia wrote:
    Zielinka ja ze Zduńskiej Woli. Mieszkam w UK, ale obecnie od niedawna zmieniłam lekarza i latam do Polski. Leczę sie u Pani dr agnieszki Balińskiej, ona przyjmuje w sieradzu i w Warcie. Pomogła wielu parom zajść w ciążę. Jakbys potrzebowała namiary chętnie podam. Pozdrawiam

    Zaprosiłam Cię i czekam na prv.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ