Odpowiedz

Leki do IVF

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nulka83 Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 14 grudnia 2016, 13:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie. Jestem tu pierwszy raz i to trudny początek trudnej drogi do upragnionego dzidziusia...Potrzebuje Waszej pomocy w kwestii leków. Przyjmuję Puregon w dużych dawkach. Jak wiecie pewnie jest bardzo drogi. Wiecie może gdzie można kupić taniej na receptę ten lek ?

  Nulka83
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 14 grudnia 2016, 13:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nulka a nie łapiesz się na refundację? Bo przecież jeszcze jest...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego