Odpowiedz

Leki do IVF

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nulka83 Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 14 grudnia 2016, 13:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie. Jestem tu pierwszy raz i to trudny początek trudnej drogi do upragnionego dzidziusia...Potrzebuje Waszej pomocy w kwestii leków. Przyjmuję Puregon w dużych dawkach. Jak wiecie pewnie jest bardzo drogi. Wiecie może gdzie można kupić taniej na receptę ten lek ?

  Nulka83
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 14 grudnia 2016, 13:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nulka a nie łapiesz się na refundację? Bo przecież jeszcze jest...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego