Forum Starając się z pomocą medyczną Leki, starnia się
Odpowiedz

Leki, starnia się

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mał[email protected] Debiutantka
  Postów: 11 1

  Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, chciałam się Was zapytać czy któraś też ma tak jak ja i czy którejś się udało zajść otóż, mam niedoczyność przysadki mózgowej i nie mam miesiączki znaczy się mam ale co 2, 3 lata, i z tego względu biore leki clostilbegyt estrofem i provere, lekarz powiedział ze u mnie bardzo trudno będzie zajść w ciąże :( musze monitorowac cykl, i jeżeli owulacja bedzie występować i starania naturalne nic nie dadzą to podchodzimy do inseminacji, staramy się naturalnie 2 lata a pół roku z clostilbegytem.

  mał[email protected] nie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ