Forum Starając się z pomocą medyczną Leki, starnia się
Odpowiedz

Leki, starnia się

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mał[email protected] Debiutantka

Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałam się Was zapytać czy któraś też ma tak jak ja i czy którejś się udało zajść otóż, mam niedoczyność przysadki mózgowej i nie mam miesiączki znaczy się mam ale co 2, 3 lata, i z tego względu biore leki clostilbegyt estrofem i provere, lekarz powiedział ze u mnie bardzo trudno będzie zajść w ciąże :( musze monitorowac cykl, i jeżeli owulacja bedzie występować i starania naturalne nic nie dadzą to podchodzimy do inseminacji, staramy się naturalnie 2 lata a pół roku z clostilbegytem.

mał[email protected] nie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego