X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Lublin Ovum

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pamarancza Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Czy któraś z Was ma doświadczenia związane z tym miejscem? Po 2 latach starań dostaliśmy diagnozę - wrogi śluz. Zaproponowano nam inseminację u dr Mroczkowskiego. Czy któraś leczyła się u tego lekarza, albo podchodziła do procedury inseminacji w tym miejscu?

  • Marlo Koleżanka
    Postów: 86 13

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamarancza wrote:
    Dzień dobry. Czy któraś z Was ma doświadczenia związane z tym miejscem? Po 2 latach starań dostaliśmy diagnozę - wrogi śluz. Zaproponowano nam inseminację u dr Mroczkowskiego. Czy któraś leczyła się u tego lekarza, albo podchodziła do procedury inseminacji w tym miejscu?

    Dla mnie ta klinika to nieporozumienie, chaos, brak miejsc u wlasnego lekarza. Odwolywane zabiegi na 1h przed.Ja stamtad szybko ucieklam.

  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1625 2697

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam tam sono HSG i zdiagnozowali niedrożny jajowód. Przeszłam zabieg udrożniania juz w szpitalu, jednak udało się samym kontrastem. I mam bardzo mocno mieszane odczucia, czy tam było to przeprowadzone dobrze. 😬 jak zapytałam po zabiegu co możemy zrobić z tym jajowodem to usłyszałam, że nic - taka moja uroda i czekać na owulacje z drugiej strony. No super..

    Starania o pierwszego 👶 od 11.2021 | 12.2021 - cp 💔
    _________
    Po 11 miesiącach...
    08.11 - 9dpo ⏸️
    10.11 - bHCG 47,16
    12.11 - bHCG 160,49 - przyrost 223% 🥳
    14.11 - bHCG 566,04 - przyrost 201% 🥳
    21.11 - pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🍀
    2.12 - mamy dzidziutka z bijącym ❤️
    23.12 - 2.8cm misia 🐻
    10.01 - prenatalne - niskie ryzyka 🎉 prawdopodobnie dziewczynka 🩷
    10.02 - 16+5 182g dziewczyneczki 🥰
    9.03 - 20+4 połówkowe - 384g bobasa 👶
    18.04 - 26+2 1032g Emilki 🌸
    19.05 - 30+5 III prenatalne 1835g Promyczka ☀️
    13.06 - 34+2 2718g Kluseczki 🍬
    30.06 - 36+5 3080g Miśki 🥰
    09.07 - 38+0 3350g Bobosia 👶
    22.07 - 40+0 3900g Babeczki 🙈

    31.07 Emilka na świecie!🩷👶

    age.png
  • eMPe Przyjaciółka
    Postów: 79 65

    Wysłany: 12 stycznia 2023, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Mroczkowskiego nie polecam. Robil mi inseminacje, która się nie udała a później powiedział że i tak nie miała prawa się udać. Poczułam się skarbonką do nabijania kasy.
    Idź do szkodziaka, jest o wiele konkretniejszy i lepiej to wszystko prowadzi.

  • Kkbb Koleżanka
    Postów: 75 1

    Wysłany: 12 stycznia 2023, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam tam u Pani Tkaczuk, lekarka ok ale przez ponad 2 lata leczenia i dużej sumy wydanej noc z tego nie wyszło.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ