X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną luteina a brak @
Odpowiedz

luteina a brak @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam !
    od 4 cykli staraliśmy się o dzieciątko za pomocą CLO
    @ przychodziła tak w 30-40 dc bez wywoływania
    w tym cykl który wg lekarza i tak był stracony dostałam luteinę brałam przez 10 dni 3x1 pod język od 13 dc do 23 dc potem na miesiąc mam mieć antyki by zasuszyć jajniki ( PCOs) i wrócić od raz do CLO 2x1 tabletka
    dzisiaj juz 38 dc test ostatni robiłam przedwczoraj w sumie zrobiłam z 8 tych z allegro @ nie ma ma ktoś jakąś radę?? w sumie to nie trzeba brac antyków od 1dc jeśli nei zależy na zabezpieczeniu ale boje sie że przez to miesiączka nie przyjdzie w 7 dniowej przerwie i nie będe mogła zacząć brac CLO.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2014, 11:13

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus, wybierz się zrobić test z krwi- wszystko będzie jasne od razu :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine właśnie jutro mam zamiar skoczyć
    ja tam w ciąże nie wierze
    tyle testów po takim czasie i moja tempka skacze raz 36,7 za dwa dni 36,2 potem zas 36,7 no paranoja
    PMS miałam okopnego wyłam strasznie bolały piersi - wszystko minęło
    nie mam już siły
    kiedyś brałam dupka 2x1 przez 5 dni i okres przyszedł po 12 dniach
    dzisiaj już 15 dni od odstawienia lutki

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amuś, ja miałam paskowe testy z allegro, na zdjęciu nie było widać, ale w rzeczywistości na białej kartce był zauważalny ledwo cień cienia (testy o czułości 10) więc kupiłam apteczny o czułości 25 i pokazały piękną wyraźną kreskę. może spróbuj zatestować na jakimś aptecznym teście. Albo tak jak radziła justine zrób betę.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ale od domniemanej owulki minęło dobre 25 dni bo w trakcie brania lutki na owulke raczej szans nie ma bo ona w przeciwieństwie do dupka owulke blokuje
    skocze na bete jutro chyba tylko krew daje 100%

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ