Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 20 lutego, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Cześć dziewczyny, powiedzcie mi czy któraś męczył ból głowy po transferze? Już następnego dnia po transferze zaczęło się, myślałam że to z braku kawy ale ból jest ciągle. Jak wezmę Apap mija na jakiś czas i zaczyna znowu. Kiedy leżę jest w miarę ok, ale jak chodzę to ból jest okropny. Łącze to z włączeniem prolutexu, ale może któraś z Was tak miała i minęło ?
    Mnie od 4 dni głowa pobolewa.
    Nie wiem czy to ciśnienie czy wraca powiązanie z odcinkiem szyjnym kręgosłupa.

    Brałam Prolutex, ale głowa mnie wtedy nie bolała, ale Ty możesz inaczej reagować na leki.

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 20 lutego, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczyny.
    Wczoraj pisałam o pieczeniu po aplikacji cyclogest.
    Dziś rano miałam kłucia w pochwie.

    Przed chwilą znowu, są dość intensywne.
    Nie wiem, co robić, na wizytę za wcześnie.

    Boje się, że to od cyclogest i nie wiem, czy go aplikować..
    Kłucia w pochwie są od progesteronu i są uznawane za normalne objawy po transferze. Co do pieczenia, to ja mialam taki objaw, ale trwało to ok 10 minut po aplikacji i potem spokój. Lek się musi wchłonąć. Jeśli natomiast objawy mocno Cię niepokoją to napisz do kliniki z prośbą o konsultację. Spokój po transferze jest najważniejszy:)

    Marz91, Michalina1987 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 20 lutego, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Kłucia w pochwie są od progesteronu i są uznawane za normalne objawy po transferze. Co do pieczenia, to ja mialam taki objaw, ale trwało to ok 10 minut po aplikacji i potem spokój. Lek się musi wchłonąć. Jeśli natomiast objawy mocno Cię niepokoją to napisz do kliniki z prośbą o konsultację. Spokój po transferze jest najważniejszy:)

    Jutro mam zadzwonić z wynikiem bety, więc chyba po prostu o to zapytam, bo już panikuje 😞

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 20 lutego, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczyny.
    Wczoraj pisałam o pieczeniu po aplikacji cyclogest.
    Dziś rano miałam kłucia w pochwie.

    Przed chwilą znowu, są dość intensywne.
    Nie wiem, co robić, na wizytę za wcześnie.

    Boje się, że to od cyclogest i nie wiem, czy go aplikować..


    Wiesz co ja dzisiaj czułam kłucia w pochwie a jestem 21dpt.
    Więc tak chyba po prostu czasem jest i tyle ?
    Cyclogest dopiero za godzinę będę aplikowac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego, 08:42

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 20 lutego, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem migrenowiec więc łeb boli często i mocno teraz po transferze zeszłam do małych 2 kaw i jeszcze pogoda taka bałam się boleści glowy
    Ale są dużo mniejsze
    W pierwszej ciąży tak miałam że migreny minęły lekarz neurolog mówił że tak jest ciesto bo hormon dobrze wpływa więc powinnam być kura nioska ale nie wyszło i po tylu latach pierwszy raz beta ruszyła i łeb mniej boli teoakutuje to jako dobry znak
    A napędzam się jak mały samochodzik w strachu

  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 20 lutego, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczyny.
    Wczoraj pisałam o pieczeniu po aplikacji cyclogest.
    Dziś rano miałam kłucia w pochwie.

    Przed chwilą znowu, są dość intensywne.
    Nie wiem, co robić, na wizytę za wcześnie.

    Boje się, że to od cyclogest i nie wiem, czy go aplikować..


    Może tak być bo śluzówka jest podrażniona. Ja mam luteinę i utrogestan i też mi się zdarza odczuwać dyskomfort

  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 20 lutego, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczyny.
    Wczoraj pisałam o pieczeniu po aplikacji cyclogest.
    Dziś rano miałam kłucia w pochwie.

    Przed chwilą znowu, są dość intensywne.
    Nie wiem, co robić, na wizytę za wcześnie.

    Boje się, że to od cyclogest i nie wiem, czy go aplikować..

    Pisałam wczoraj, że można aplikować go do odbytu i ja tak robiłam jak miałam jakikolwiek dyskomfort. Natomiast do pochwy wtedy lactovaginal. Możesz spróbować, wchłanialność jest taka sama lub nawet lepsza a pochwa odpocznie. A z lekarzem porozmawiaj, można zmienić lek.

    Niezabudka86 lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 20 lutego, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczyny.
    Wczoraj pisałam o pieczeniu po aplikacji cyclogest.
    Dziś rano miałam kłucia w pochwie.

    Przed chwilą znowu, są dość intensywne.
    Nie wiem, co robić, na wizytę za wcześnie.

    Boje się, że to od cyclogest i nie wiem, czy go aplikować..
    Ja zawsze po 20 minutach od aplikacji idę do ubikacji i staram się wypchnąć resztki, i bardzo dokładnie się powycierać. Jak zostaję dłużej i sam wypływa to potem wszystko mnie piecze.

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 20 lutego, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    2311229a1c1fb.jpghttps://zapodaj.net/plik-jovjp0aG50


    💕💕💕 Przyciągam cuda z łatwością i lekkością💕💕💕



    W dniu 20 lutego obchodzimy:
    Międzynarodowy Dzień Palących Fajkę
    Dzień Kajdanek Ѻ𝆘𝆘Ѻ


    W kalendarzu dzisiaj pusto, dlatego kciuki i powodzenia dla tych działających zza krzaka 🤞🏻🤞🏻
    Miłego piątku dziewczyny 💗 💗 💗
    Ja dziś transfer zza krzaka 😅

    merci, krakowiankq, Phiczek, White1, Mała mi, just_a_girl, Karolaaas, sylstaa lubią tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 20 lutego, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Ja dziś transfer zza krzaka 😅
    Powodzenia

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 20 lutego, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia 🤭

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4677

    Wysłany: 20 lutego, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Ja zawsze po 20 minutach od aplikacji idę do ubikacji i staram się wypchnąć resztki, i bardzo dokładnie się powycierać. Jak zostaję dłużej i sam wypływa to potem wszystko mnie piecze.
    U mnie jeśli dużo wypłynie, to najwyżej zmieniam majtki. Nie używam wkładek, bo to w ogóle najgorsze wyjście. Na szczęście nie mam problemu z infekcjami czy pieczeniem.

    Trzymam kciuki za transfer 🤞

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 20 lutego, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    U mnie jeśli dużo wypłynie, to najwyżej zmieniam majtki. Nie używam wkładek, bo to w ogóle najgorsze wyjście. Na szczęście nie mam problemu z infekcjami czy pieczeniem.

    Trzymam kciuki za transfer 🤞

    Podziwiam, ja tego nie mogę znieść, przy 2 globulkach nam tego pełno i od razu oprócz majtek przechodzi ta tłusta warstwa na dresy... Raz zapomniałam wkładki i przypomniałam sobie podczas spotkania online, nigdy więcej 😝

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 20 lutego, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Może tak być bo śluzówka jest podrażniona. Ja mam luteinę i utrogestan i też mi się zdarza odczuwać dyskomfort
    Ja właśnie się zastanawiam, czy nie zmienić na utrogestan.
    Tymbardziej, że mam go w domu

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 20 lutego, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Pisałam wczoraj, że można aplikować go do odbytu i ja tak robiłam jak miałam jakikolwiek dyskomfort. Natomiast do pochwy wtedy lactovaginal. Możesz spróbować, wchłanialność jest taka sama lub nawet lepsza a pochwa odpocznie. A z lekarzem porozmawiaj, można zmienić lek.

    Tylko, czy działanie będzie identyczne ?
    Trochę się boje tego robić bez konsultacji z lekarzem.

    A lactovaginal można w ciąży normalnie ?

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4677

    Wysłany: 20 lutego, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laurkasiczek wrote:
    Podziwiam, ja tego nie mogę znieść, przy 2 globulkach nam tego pełno i od razu oprócz majtek przechodzi ta tłusta warstwa na dresy... Raz zapomniałam wkładki i przypomniałam sobie podczas spotkania online, nigdy więcej 😝
    Niestety wkładki to hodowla bakterii i mogą powodować infekcje 😕

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 20 lutego, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Niestety wkładki to hodowla bakterii i mogą powodować infekcje 😕

    Wiem ale na szczęście mnie nie łapią. W nocy śpię bez majtek, może to jest wystarczająca rekompensata :p

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 20 lutego, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Mnie od 4 dni głowa pobolewa.
    Nie wiem czy to ciśnienie czy wraca powiązanie z odcinkiem szyjnym kręgosłupa.

    Brałam Prolutex, ale głowa mnie wtedy nie bolała, ale Ty możesz inaczej reagować na leki.

    Dziękuję za odpowiedź, może rzeczywiście ciśnienie bo też różnie na nie reaguje. Biorę Apap co 4-6 godzin i już mam wyrzuty sumienia że się truje lekami ☹️

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 20 lutego, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Ja dziś transfer zza krzaka 😅
    Powodzenia 😊

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 20 lutego, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Niestety wkładki to hodowla bakterii i mogą powodować infekcje 😕

    Też nie używam wkładek, podobnie jak Ty często zmieniam bieliznę. Nie miewam infekcji, nawet nie wiem co to znaczy mieć infekcje. Raz mnie piekło tam na dole od crinone, ale nazbierało się go dużo i jak wyleciało to problem się skończył.

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ