Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 20 lutego, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Tylko, czy działanie będzie identyczne ?
    Trochę się boje tego robić bez konsultacji z lekarzem.

    A lactovaginal można w ciąży normalnie ?
    Obiema drogami dobrze się wchłania, ja wolałam się nie męczyć ani nie powodować infekcji dalszym wkładaniem do pochwy. A i czysto było, bo jednak zwieracz trzyma w środku wszystko.
    Tak, lactovaginal można normalnie.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 20 lutego, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalina1987 wrote:
    Podziwiam za cierpliwość ☺️ no dziś nie robię, szkoda nerwów, mąż od początku na mnie burczy, że powinnam zrobić betę w tej 10 dobie a nie wydziwiam, ale... 😅 No przekonałam go i już się też zgodził na testy poranne sobota i niedziela i w poniedziałek beta 🫣 ale jeszcze do jutra tyle czasu 😅😅😅

    No zobaczymy jak to będzie. Narazie mówię sobie, że wytrzymam. Tak mi dni szybko minęło że już 3 dpt więc może mi się uda jeszcze ten tydzień wytrzymać . Poprzednim razem dłużyły mi się mocno te dni, poszukiwałam się objawów, później pamikowalam. Chyba włączył mi się mechanizm obronny

    Michalina1987 lubi tę wiadomość

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 20 lutego, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalina1987 wrote:
    Z tego co przejrzałam forum, to trochę nie ma znaczenia czy 3aa, 3bb czy 5aa .... Jak ma być dobrze to będzie 💪 widzę sporo wpisów dziewczyn z zarodkami 5AA i nawet 6AA i tak biochem lub zatrzymanie rozwoju... Także to tylko oznaczenia laboratoryjne, nie ma to chyba widzę większego znaczenia, to czy dany zarodek będzie tym zdrowym bobasem

    Może masz i rację 😊 ale po nie udanych transferach z lepszymi zarodkami nie mam większych nadziei ☹️ oczywiście chce wierzyć, ale coś mnie blokuje.

    Michalina1987 lubi tę wiadomość

  • Michalina1987 Koleżanka
    Postów: 59 137

    Wysłany: 20 lutego, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Może masz i rację 😊 ale po nie udanych transferach z lepszymi zarodkami nie mam większych nadziei ☹️ oczywiście chce wierzyć, ale coś mnie blokuje.


    Zrozumiałe, że się stresujesz. Moim zdaniem, często jednak udaje się ten 2 czy 3 transfer, co oznacza, że były to zarodki mniej rokujące a jednak 🐣❤️ moim zdaniem najmniej ma znaczenie to oznaczenie AA, BB itd... to tylko symbole do 3 czy 5 doby, najważniejsze dzieję się później. Zobacz po samych betach dziewczyn, nie raz zarodki zagnieżdżają się dłużej i wolniej i te bety początkowo słabsze a później wszystko rusza 💪🐣
    Będzie dobrze 🙏 bardzo mocno trzymam kciuki

    87'👸 94'🤴
    👶 04.2005 syn - CC
    👼 02.2023 nasz aniołek - CP

    🩺 Zabiegi
    🔸2001 - usunięcie wyrostek robaczkowy
    🔸2005 - cięcie cesarskie
    🔸2011 - usunięcie guza wraz z prawym jajnikiem, jajowód zachowany
    🔸2020 - usunięcie torbieli z fragmentem jajnika, torbiel endometrialna, cystadenofibroma mucinosum
    🔸2023 - ciąża pozamaciczna, usunięcie lewego jajowodu
    🔸2023 - usunięcie prawego płata tarczycy z licznymi guzkami

    I procedura
    10.2025 - punkcja jajnika 🥚x2 🐣x0

    II procedura
    12.2025 -KD 🥚x6 🐣x2
    30.01.2026 -🩸 1 DC
    31.01.2026 -🩸 2 DC Lametta x2 przez 5 dni
    05.02.2026 kontrolne USG pęcherzyki x2
    09.02.2026 Ovitrelle
    12.02.2026 kontrolne USG, ciałka żółte x2, Endometrium 10.6 trójlinijne
    14.02.2026 Cyclogest x2
    16.02.2026 dzień Transferu 🐣BL 5.1.1 kurczaczek wychodzący z osłonki
    21.02.2026 🐣🍀5dpt cień cienia
    22.02.2026 🐣🍀6dpt ⏸️ mocna druga kreska

    AMG 0,07
    Euthyrox N 88 µg
  • Michalina1987 Koleżanka
    Postów: 59 137

    Wysłany: 20 lutego, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Nie rób sobie tego. Też jestem 4 dpt ale to za wcześnie. Może by coś było widać, ale biały test nie oznaczałby, że się nie udało. Niepotrzebny stres


    Chcę zobaczyć, zdaję sobie sprawę że to wcześnie, ale też sprawdzę na sobie, czy te pomiary faktycznie zupełnie nie mają sensu. Nie spodziewam się drugiej kreski jutro, ale przynajmniej zobaczymy kiedy ewentualnie się pojawi o ile w ogóle 🙂

    87'👸 94'🤴
    👶 04.2005 syn - CC
    👼 02.2023 nasz aniołek - CP

    🩺 Zabiegi
    🔸2001 - usunięcie wyrostek robaczkowy
    🔸2005 - cięcie cesarskie
    🔸2011 - usunięcie guza wraz z prawym jajnikiem, jajowód zachowany
    🔸2020 - usunięcie torbieli z fragmentem jajnika, torbiel endometrialna, cystadenofibroma mucinosum
    🔸2023 - ciąża pozamaciczna, usunięcie lewego jajowodu
    🔸2023 - usunięcie prawego płata tarczycy z licznymi guzkami

    I procedura
    10.2025 - punkcja jajnika 🥚x2 🐣x0

    II procedura
    12.2025 -KD 🥚x6 🐣x2
    30.01.2026 -🩸 1 DC
    31.01.2026 -🩸 2 DC Lametta x2 przez 5 dni
    05.02.2026 kontrolne USG pęcherzyki x2
    09.02.2026 Ovitrelle
    12.02.2026 kontrolne USG, ciałka żółte x2, Endometrium 10.6 trójlinijne
    14.02.2026 Cyclogest x2
    16.02.2026 dzień Transferu 🐣BL 5.1.1 kurczaczek wychodzący z osłonki
    21.02.2026 🐣🍀5dpt cień cienia
    22.02.2026 🐣🍀6dpt ⏸️ mocna druga kreska

    AMG 0,07
    Euthyrox N 88 µg
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 20 lutego, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile dni po punkcji zwykle przychodzi miesiączka? Jeśli mam brać 10 dni duphaston to jest pewniak ze w tym czasie nie dostanę czy mozna dostać mimo brania duphastonu? Pytam bo mam wyjazd i muszę sie przygotować 🙈
    Jak to bylo u Was?

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 20 lutego, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Obiema drogami dobrze się wchłania, ja wolałam się nie męczyć ani nie powodować infekcji dalszym wkładaniem do pochwy. A i czysto było, bo jednak zwieracz trzyma w środku wszystko.
    Tak, lactovaginal można normalnie.
    I dawkowanie jest wtedy identyczne, tak ?
    Może głupie pytanie, ale nigdy tego nie aplikowałam "tam".

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 20 lutego, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Ja dziś transfer zza krzaka 😅
    Kciuki na pokładzie i czekamy na ✨ 🌈 🍀 ✊

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 20 lutego, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Dziewczyny ile dni po punkcji zwykle przychodzi miesiączka? Jeśli mam brać 10 dni duphaston to jest pewniak ze w tym czasie nie dostanę czy mozna dostać mimo brania duphastonu? Pytam bo mam wyjazd i muszę sie przygotować 🙈
    Jak to bylo u Was?
    Dopóki bierzesz duphaston to miesiączka nie powinna się pojawić. U mnie po dupku pojawia się zazwyczaj tak 3/4 dni po skończeniu brania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego, 17:17

    Linka89 lubi tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 20 lutego, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Dziewczyny ile dni po punkcji zwykle przychodzi miesiączka? Jeśli mam brać 10 dni duphaston to jest pewniak ze w tym czasie nie dostanę czy mozna dostać mimo brania duphastonu? Pytam bo mam wyjazd i muszę sie przygotować 🙈
    Jak to bylo u Was?
    Ma opóźnić tą miesiączka i nie powinna się pojawić podczas brania. 100% nigdy gwarancji nie ma ale z dużą pewnością. Zwykle do 3-7dni po odstawieniu powinna się pojawić

    Linka89 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 20 lutego, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Dziewczyny ile dni po punkcji zwykle przychodzi miesiączka? Jeśli mam brać 10 dni duphaston to jest pewniak ze w tym czasie nie dostanę czy mozna dostać mimo brania duphastonu? Pytam bo mam wyjazd i muszę sie przygotować 🙈
    Jak to bylo u Was?
    Za pierwszym razem dostałam jak odstawiłam duphaston po punkcji,po drugiej punkcji dostałam kilka dni po mimo brania duphastonu.

    Linka89 lubi tę wiadomość

  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 20 lutego, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Dziewczyny ile dni po punkcji zwykle przychodzi miesiączka? Jeśli mam brać 10 dni duphaston to jest pewniak ze w tym czasie nie dostanę czy mozna dostać mimo brania duphastonu? Pytam bo mam wyjazd i muszę sie przygotować 🙈
    Jak to bylo u Was?
    Niestety nie jest to pewniak, u mnie okres przychodził 7-8 dnia mimo brania duphastonu i wtedy go odstawiałam. U przyjaciółki przyszedł jakoś 9 dnia.

    Linka89 lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 20 lutego, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    I dawkowanie jest wtedy identyczne, tak ?
    Może głupie pytanie, ale nigdy tego nie aplikowałam "tam".
    Tak, dawkowanie tak samo jak do pochwy. Aplikacja jak zwykły czopek.

    Dumna_Mama lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 20 lutego, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Dziewczyny, wiecie ile kosztuje test IPLE w Krośnie? 🫣

    Nie widzę na stronie informacji.


    Loraa koszt testu IPLE to 2 tys. Informacja z dzisiaj, więc cena jest aktualna. Czas oczekiwania na wynik do 8 tygodni.

    sylstaa, Karolaaas lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 20 lutego, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Loraa koszt testu IPLE to 2 tys. Informacja z dzisiaj, więc cena jest aktualna. Czas oczekiwania na wynik do 8 tygodni.
    Ja płaciłam trochę mniej (chyba 1600), bo wysyłałam gotowe bloczki, więc nie musieli opracowywać materiału.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 20 lutego, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ja płaciłam trochę mniej (chyba 1600), bo wysyłałam gotowe bloczki, więc nie musieli opracowywać materiału.


    Pamiętam, że Ty brałaś te bloczki z labo, w którym wcześniej badałaś endometrium. Dobrze, że cena była niższa. Zawsze to jakaś "oszczędność". 😉

    Szkoda, że histeroskopii nie robi się w drugiej fazie cyklu. W pierwszej chwili jak pomyślałam o IPLE to wpadłam na pomysł, aby pobrać próbkę w trakcie histero, no ale to badanie robi się w pierwszej fazie cyklu, a IPLE w okienku implantacyjnym, więc to nie był dobry pomysł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego, 18:13

    sylstaa lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 20 lutego, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalina1987 wrote:
    A kiedy robisz? Klinika chce w 10 dobie? ☺️ Nie no ja nie wytrzymam do 10 😅
    Ja jestem po ciąży pozamacicznej, ja zbyt się denerwuje, łatwiej mi jest myśleć, że już mogę od jutra kontrolować sytuację 🫣 niestety w tamtej sytuacji to była konieczność przez 3 tygodnie robiono mi betę co dwa dni a w szpitalu codziennie. To już niestety zostaje 🫣
    Ja miałam transfer 4aa, ale zaczęła się wykluwać po rozmrożeniu więc w sumie nie wiem czy była 5aa czy 4 w momencie transferu. Ale ja mam poczucie że od 3/4 dpt wiedziałam że się udało czułam się inaczej, pobolewał mnie brzuch 5 dpt zrobiłam testy rano i kreski były dość wyraźne :)

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 20 lutego, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21dpt beta 16412
    Próg 39,10

    W środę USG, mam nadzieję że wytrzymam do tego czasu bez robienia już bety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego, 19:57

    Onaaa30, Kropelka92, Cień, Biała_Konwalia, sylstaa, Mary27, Karolaaas, Ewelka1985, Niezabudka86 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Plapart Ekspertka
    Postów: 220 109

    Wysłany: 20 lutego, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie dziś 2 dzień stymulacji i już po pierwszym zastrzyku nadrugi dzien miałam okropne samopoczucie :( uderzenia gorąca , ból głowy :(
    A ja wy przechodziłyście stymulację?

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    👩 96 | 🧔92

    Starania od 12.2023
    05.2024 👼 💔 Aniołek, ciąża zatrzymana 10+1dc

    08.2025 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    09.2025 HSG (oba jajowody drożne ) ✅

    AMH - 06.2025 - 1,52
    AMH - 01.2026 - 0,88 😢

    11.2025 - IUI ❌
    12.2025 - IUI ❌

    01.2026 -kwalifikacja IVF
    28.02.2026 - Punkcja ❄️1x 2AA
    05.03.2026 - transfer ❌

    28.04.2026 - Punkcja , ❄️❄️❄️ 1x 4AA, 2x 3AA
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4677

    Wysłany: 20 lutego, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plapart wrote:
    Dziewczyny u mnie dziś 2 dzień stymulacji i już po pierwszym zastrzyku nadrugi dzien miałam okropne samopoczucie :( uderzenia gorąca , ból głowy :(
    A ja wy przechodziłyście stymulację?
    Możesz wziąć przeciwbólowe

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ