Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 6 lutego, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaKarlaa wrote:
    Bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem.
    Czy zaczęłaś już procedurę ivf?

    Właśnie wystartowaliśmy i jestem po 3 zastrzyku stymulującym 🥹 czekamy na jajeczka 🥚🥚🥚🥚

    Z mojej strony myślę , że w takich przypadkach jak nasze i w takim wieku to jak najbardziej dobry krok :)

    Tym bardziej, że jeśli podczytujesz już jakiś czas forum , pewnie zdążyłaś zauważyć, że czasami to nie taka prosta droga jak się wydaje 😩

    Życze Ci podjęcia najlepszej decyzji dla siebie samej i szybkiego macierzyństwa 💚

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • aaKarlaa Przyjaciółka
    Postów: 84 75

    Wysłany: 6 lutego, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Właśnie wystartowaliśmy i jestem po 3 zastrzyku stymulującym 🥹 czekamy na jajeczka 🥚🥚🥚🥚

    Z mojej strony myślę , że w takich przypadkach jak nasze i w takim wieku to jak najbardziej dobry krok :)

    Tym bardziej, że jeśli podczytujesz już jakiś czas forum , pewnie zdążyłaś zauważyć, że czasami to nie taka prosta droga jak się wydaje 😩

    Życze Ci podjęcia najlepszej decyzji dla siebie samej i szybkiego macierzyństwa 💚


    Trzymam za Was kciuki 🌸

    Jeśli byśmy się zdecydowali to na co zwracać uwagę wybierając klinikę i lekarza?

    👩🏻95 👨🏻‍🦱91

    🦋 Hashimoto, niedoczynność
    ‼️ TSH ⬆️

    01.25 początek starań
    11.25 HSG prawy niedrożny, lewy drożny
    12.25 CP w lewym, jajowód zachowany
    03.26 zakwalifikowani do IVF ✅
    04.06 start stymulacji
    Menopur 150
    Orgalutran od 6 dnia
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 316 421

    Wysłany: 7 lutego, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdz sobie, czy klinika ma dobry sprzet, IMSI, ICSI, time lapsy, badania pgta-a:)

    aaKarlaa lubi tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 7 lutego, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Ja mam jeszcze tydzień brać estrofem 3x1,później tydzień 2x1 i koniec
    A progesteron do 9 tygodnia i koniec
    :)
    Gratulacje 🥰

    To ja mam podobnie, tylko, że ja jestem na dawce 2x1 dlatego tydzień jeszcze tak, a potem 1x1 i też kończę 😊 o progesteronie to się dowiem na kolejnej wizycie 😊

    Dziękuję bardzo 😍
    Trzymam kciuki za Twoje kolejne USG. Na jaki dzień ono wypada ? 😊

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 7 lutego, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    To ja mam podobnie, tylko, że ja jestem na dawce 2x1 dlatego tydzień jeszcze tak, a potem 1x1 i też kończę 😊 o progesteronie to się dowiem na kolejnej wizycie 😊

    Dziękuję bardzo 😍
    Trzymam kciuki za Twoje kolejne USG. Na jaki dzień ono wypada ? 😊
    Miałam robić 16 lutego bo nie ma mojej Pani doktor ,ale robię 14 ,ponieważ pozniej wyjeżdżam , mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i serduszko będzie bić:)
    A u Ciebie jak pięknie w tak wczesnym etapie już serduszko , silne maleństwo 😍

    GeNiOlKaa92 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 7 lutego, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3dc0d1303095c.pnghttps://zapodaj.net/plik-XDGhRRqVa0



    W dniu 7 lutego obchodzimy dzień świąt nietypowych jak:
    Dzień Baletu 🧑‍🩰
    Dzień Róży 🌹🌹🌹
    Dzień wysyłania kartek do przyjaciela 📬


    Dzisiaj trzymamy mocno kciuki za dziewczyny🤞🏻🤞🏻
    💗Agaat beta dla kliniki🤞🏻🩸
    💗Cbag badanie bety🤞🏻 🩸



    Powodzenia dziewczyny niech dzisiejszy dzień przyniesie same dobre informacje i wyniki bety zwiastują nadzieje i szczęśliwe zakończenia🫶

    Miłego dnia kochane🌸

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 10:58

    Cień, Malutka_111, Yahu, MoniaB, Adirella, krakowiankq, Pozytywna_, Marz91, KurkaZłotopiórka, Black_Angel, Kropelka92, niecierpliwa ..., GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 7 lutego, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś.trzymam kciuki za piękne bety

    Ishildur lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 7 lutego, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    3dc0d1303095c.pnghttps://zapodaj.net/plik-XDGhRRqVa0



    W dniu 7 lutego obchodzimy dzień świąt nietypowych jak:
    Dzień Baletu 🧑‍🩰
    Dzień Róży 🌹🌹🌹
    Dzień wysyłania kartek do przyjaciela 📬


    Dzisiaj trzymamy mocno kciuki za dziewczyny🤞🏻🤞🏻🤞🏻:
    💗Agaat beta dla kliniki🤞🏻🩸
    💗Cbag badanie bety🤞🏻 🩸



    Powodzenia dziewczyny niech dzisiejszy dzień przyniesie same dobre informacje i wyniki bety zwiastują nadzieje i szczęśliwe zakończenia🫶

    Miłego dnia kochane🌸
    Powodzenia !

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 243 258

    Wysłany: 7 lutego, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj zrobić TSH, anty TPO i antyTG, ale z rozpędu wypiłam kawę z mlekiem krowim 🤦‍♀️.
    Odpuścić czy kawa i ta odrobina mleka jednak nie zaburzy wynikow?

    Nigdy nie miałam problemów z tarczycą, w rodzinie też ok.
    Poprostu lekarka chciałaby powtórzyć badania po pierwszej procedurze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 09:12

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 243 258

    Wysłany: 7 lutego, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quote:


    Dzisiaj trzymamy mocno kciuki za dziewczyny🤞🏻🤞🏻🤞🏻:
    💗Agaat beta dla kliniki🤞🏻🩸
    💗Cbag badanie bety🤞🏻 🩸



    Trzymam kciuki, powodzenia!

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • kirby Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 7 lutego, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Miałam dzisiaj zrobić TSH, anty TPO i antyTG, ale z rozpędu wypiłam kawę z mlekiem krowim 🤦‍♀️.
    Odpuścić czy kawa i ta odrobina mleka jednak nie zaburzy wynikow?

    Nigdy nie miałam problemów z tarczycą, w rodzinie też ok.
    Poprostu lekarka chciałaby powtórzyć badania po pierwszej procedurze

    Z tego co pamiętam do żadnego z nich nie musisz byċ na czczo

    Butterfly_84 lubi tę wiadomość

  • Nana123 Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 7 lutego, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, jestem po transferze 26.01, wlasnie robilam bete is wyglada to dobrze :)) mam nadzieje ze tak zostanie. Ale od kilku dni boli mnie brzuch, tak od poniedzialku 2.02 w okolicy pepka u gory i na dole. Czy ktos tak mial? Bardzo mnie to stresuje bo boli jak nacikam lekko lub czasem jak chodze takie uklocia. Dzis nawet mnje to obudzilo i juz ze stresu nie moglam spc. Moze to od tego progesteronu? Ktos cos mial podobnego?

    Black_Angel, Ishildur lubią tę wiadomość

  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 7 lutego, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🌸

    Niektórzy mnie kojarzą, niektórzy nie.
    W tym roku kończę 44 lata i jestem wiekowo chyba najstarsza z wszystkich starajacych się z pomocą ivf.

    W ostatnim czasie było mnie mniej na wątkach miesięcznych. Częściej udzielam się na wątku „Nowy początek” (dla dziewczyn, które doświadczyły poronień) oraz na wątku „Z plecakiem doświadczeń-Weteranki IVF”.

    W procesie IVF jestem od 2019 roku.
    Przeszłam 8 procedur:
    – 7 stymulacji
    – 1 adopcję zarodka
    Miałam 5 transferów, z czego 2 zakończyły się ciążami biochemicznymi.
    Ostatni transfer z adopcji zarodka niestety zakończył się poronieniem w 8 tygodniu ciąży (moja jedyna jak dotąd ciąża zarodkowa).
    Obecnie zakończyłam (mam taką nadzieję) leczenie stanu zapalnego endometrium i oczekuję na biopsję kontrolną zaplanowaną na 23 lutego 2026 r.
    Od jej wyniku uzależniony jest kolejny transfer z AZ.
    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny 🤍
    Każda Wasza pozytywna beta dostarcza mi mnóstwo wzruszeń,
    a każdą porażkę przeżywam razem z Wami.

    Proszę o wpis do kalendarza:
    23 lutego 2026 📆
    Biopsja endometrium po leczeniu stanu zapalnego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 09:34

    Mq1991, Mary27, Lajla87_87, Marz91, merci, MoniaB, Karolaaas, Black_Angel, Ishildur, Butterfly_84, Kropelka92, niecierpliwa ..., GeNiOlKaa92, just_a_girl, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 7 lutego, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za bety 🤞🤞

    Co do tarczycy to warto zbadać jeszcze ft3 i ft4 :) samo tsh niewiele mówi bo jest skokowe no i koniecznie na czczo (kawa z mlekiem odpada).

    Cień, MoniaB, Butterfly_84, Yahu lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1682 2414

    Wysłany: 7 lutego, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hej dziewczyny 🌸

    Niektórzy mnie kojarzą, niektórzy nie.
    W tym roku kończę 44 lata i jestem wiekowo chyba najstarsza z wszystkich starajacych się z pomocą ivf.

    W ostatnim czasie było mnie mniej na wątkach miesięcznych. Częściej udzielam się na wątku „Nowy początek” (dla dziewczyn, które doświadczyły poronień) oraz na wątku „Z plecakiem doświadczeń-Weteranki IVF”.

    W procesie IVF jestem od 2019 roku.
    Przeszłam 8 procedur:
    – 7 stymulacji
    – 1 adopcję zarodka
    Miałam 5 transferów, z czego 2 zakończyły się ciążami biochemicznymi.
    Ostatni transfer z adopcji zarodka niestety zakończył się poronieniem w 8 tygodniu ciąży (moja jedyna jak dotąd ciąża zarodkowa).
    Obecnie zakończyłam (mam taką nadzieję) leczenie stanu zapalnego endometrium i oczekuję na biopsję kontrolną zaplanowaną na 23 lutego 2026 r.
    Od jej wyniku uzależniony jest kolejny transfer z AZ.
    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny 🤍
    Każda Wasza pozytywna beta dostarcza mi mnóstwo wzruszeń,
    a każdą porażkę przeżywam razem z Wami.

    Proszę o wpis do kalendarza:
    23 lutego 2026 📆
    Biopsja endometrium po leczeniu stanu zapalnego.
    Witaj kochana ponownie. To jesteśmy dwie weteranki 44 latki. U mnie dopiero pierwsza biopsja 11.02 ale liczę że będzie wszystko ok.
    Nam też się uda. Ja nie przewiduje innej możliwości. Udzielaj się i też na tym wątku.

    Cień, Karolaaas, Ishildur, Butterfly_84, just_a_girl lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 7 lutego, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Witaj kochana ponownie. To jesteśmy dwie weteranki 44 latki. U mnie dopiero pierwsza biopsja 11.02 ale liczę że będzie wszystko ok.
    Nam też się uda. Ja nie przewiduje innej możliwości. Udzielaj się i też na tym wątku.


    Dziękuję.

    Jesteś mi szczególnie bliska przez podobieństwo naszych historii.
    Powiem Ci, że bardzo zasmuciło mnie Twoje ostatnie niepowodzenie i przez to trochę się wycofałam.
    Podświadomie czułam, że drugi raz nic złego nie może się zdarzyć. A jednak los bywa okrutny.
    U mnie w ostatnich tygodniach wiruje kołowrotek myśli – tracę nadzieję na szczęście, po czym znowu ją odzyskuję. Taki emocjonalny rollercoaster.
    Miałam fazę stagnacji, hibernacji, a teraz złapałam się na tym, że z Chatem GPT obliczam potencjalną datę transferu i porodu. Tak się zapędziłam, że zrobiłam kalkulację na cały rok.
    Na razie odbieram to pozytywnie.
    Oby tych pozytywnych emocji było jak najwięcej.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • STARAczka Autorytet
    Postów: 334 376

    Wysłany: 7 lutego, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze ja i mamy Świetną Trójcę!:)
    Mam 44 lata. Zaczęłam stymulację w wieku 42, do 43 roku życia przeprowadziliśmy 6 punkcji, uzyskiwałam niewiele komórek (przy AMH), ale prawie każda dawała blastocysty top jakości. Lekarz był w szoku i zweryfikował swoje zdanie na temat kobiet 40+. W sumie wyprodukowaliśmy, również w Gamecie - różnymi protokołami - 16 top zarodków. Uznaliśmy, że ciąża jest kwestią czasu... I co? Byłam w ciąży 4 razy, wszystkie poronione. Zarodki wyglądały pięknie, rozmrażały się wzorcowo itp. Wszystkie ciąże podręcznikowo rozwijały się do 7 tygodnia - dwa razy widziałam serduszko. Niestety, potem pojawiają się błędy genetyczne związane z wiekiem i po zabawie.

    Próbowaliśmy wszystkiego: suplementacji, zmiany protokołu, selekcji plemników, testosteronu, innych leków w stymulacji.

    Zostały mi trzy zamrożone top zarodki. Czekam na okres i zaczynam kolejny cykl sztuczny. Czeka na mnie 4.1.1. Nie liczę już na nic, ale jadę po niego w lutym. Powodzenia, dziewczyny!

    Cień, Karolaaas, MoniaB, Ishildur, Kropelka92, Butterfly_84, niecierpliwa ..., Cara, Mary27, just_a_girl, Nessie lubią tę wiadomość

  • Black_Angel Autorytet
    Postów: 921 2379

    Wysłany: 7 lutego, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem.czy to progesteron tak na mnie 'silnie' działa czy o co chodzi, ale wstałam dziś przed 8. A po 9 już miałam drzemkę.. chwilę temu wstałam. Biorę 2x1 duphaston i crinone żel. Ale no w szoku jestem.. ostatnią taka senność miałam przy udanym transferze, ale dziś dopiero 1dtp 😅

    Ishildur lubi tę wiadomość

    IVF #1
    Start: 02.11.21 - Elonva, Orgalutran, Menopur, Ovitrelle

    Punkcja: 13.11.21 -> 10 komórek - 10 dojrzałych - wszystkie zapłodnione (Luteina, Duphaston, Acard).
    II doba -> 9 rozwija się prawidłowo; III doba -> nadal 9 ✊; V doba -> 6 blastocyst ( 4BB, 3x 3BB, 2x 2BB)
    Transfer ET: 18.11.21 -> 4BB
    9dpt: 16,01; 11dpt: 17,96; 13dpt: 22,03 - odstawienie leków.
    Transfer FET 21.12.21 -> 3BB
    7dpt: 12,88; 9dpt: 50,12; 13dpt: 90,12; 15dpt: 111,20 -odstawienie leków
    Transfer FET 23.03.22 -> 3BB & 2BB
    7dpt: 5,13; 12dpt: 82,72; 14dpt: 216,8; 16dpt: 450,3; 19dpt: 1470; 23dpt: 6177. 28dtp 7,08mm & echo 124 🥰 7w6d: 1,43cm & serduszko 163 🩷 41w5d 3050g & 54cm ❤️
    Transfer FET 15.10.24 -> 3BB beta 0
    Transfer FET 21.10.25-> 2BB beta 0

    IVF #2
    Start: 22.01.26 - menopur, orgalutran
    Punkcja: 3.02 ->9 komórek
    Transfer ET -> 6.02 - 3dniowiec 14blastromerowy

    ❄️❄️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 7 lutego, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cien
    @Malutka_111
    @STARAczka
    rownież jesteście mi bliskie sercu pewnie z uwagi na zbliżony wiek i głównie przez liczne niepowdzenia jakie doświadczyłyście. Też mam niske amh, a wieku niestety nie oszukamy ale trzeba być do końca dobrej myśli 💕.
    Pragnę bardzo aby ten rok przyniósł więcej szczęścia dla Nas i szczęśliwych zakończeń 🌈 jesteście silne babki i nie poddawajcie się, wierzę w Waszą siłę😍🤞🏻.

    Cień, Marz91, STARAczka, Butterfly_84, Malutka_111, just_a_girl, Nessie lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 7 lutego, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STARAczka wrote:
    To jeszcze ja i mamy Świetną Trójcę!:)
    Mam 44 lata. Zaczęłam stymulację w wieku 42, do 43 roku życia przeprowadziliśmy 6 punkcji, uzyskiwałam niewiele komórek (przy AMH), ale prawie każda dawała blastocysty top jakości. Lekarz był w szoku i zweryfikował swoje zdanie na temat kobiet 40+. W sumie wyprodukowaliśmy, również w Gamecie - różnymi protokołami - 16 top zarodków. Uznaliśmy, że ciąża jest kwestią czasu... I co? Byłam w ciąży 4 razy, wszystkie poronione. Zarodki wyglądały pięknie, rozmrażały się wzorcowo itp. Wszystkie ciąże podręcznikowo rozwijały się do 7 tygodnia - dwa razy widziałam serduszko. Niestety, potem pojawiają się błędy genetyczne związane z wiekiem i po zabawie.

    Próbowaliśmy wszystkiego: suplementacji, zmiany protokołu, selekcji plemników, testosteronu, innych leków w stymulacji.

    Zostały mi trzy zamrożone top zarodki. Czekam na okres i zaczynam kolejny cykl sztuczny. Czeka na mnie 4.1.1. Nie liczę już na nic, ale jadę po niego w lutym. Powodzenia, dziewczyny!




    Witaj w klubie 44.
    Jestem na takim etapie, że kolejnej stymulacji psychicznie i fizycznie bym nie udźwignęła. U mnie często kończyło się to zerem oocytów, więc przy moich jajnikach „idących na emeryturę” i poważnym czynniku męskim zdecydowaliśmy się na AZ.
    I teraz – zamiast denerwować się stymulacjami – przerażają mnie transfery. Chciałabym podejść do tego na luzie, ale nie zawsze mi się to udaje.
    U mnie dochodzi jeszcze problem z sytuacją w pracy. „Normalnie” kobieta zachodzi w ciążę, dowiaduje się o niej około 6 tygodnia i w razie potrzeby idzie na L4. Przy IVF, nawet przy samym transferze, jest sporo przygotowań i do samego końca nic nie jest pewne. Pogodzenie tego z aktywnością zawodową, projektami w pracy i terminarzem spotkań planowanych kilka tygodni do przodu jest bardzo trudne. A mówienie o wszystkim w pracy też nie zawsze dobrze się kończy.
    Jedna z dziewczyn chciała dobrze i powiedziała, że się za mnie modli. Ona dopiero co urodziła ( zaszław ciążę bez problemu i ivf), więc na pewno miała dobre intencje, ale przy IVF sama modlitwa to jednak za mało. Zresztą ja już w nic nie wierzę.
    Ale się rozpisałam, a chciałam tylko napisać, że życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki za Twoje blastki 🤞

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ