X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Mała liczba pecherzyków do In vitro
Odpowiedz

Mała liczba pecherzyków do In vitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1128 980

    Wysłany: 23 października 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami mniej znaczy lepiej. W drugiej procedurze mialam na usg tylko 5 pecherzykow i pobrano 4 komorki. W 3 procedurze wiele pecherzykow a tylko 2 kpmorki.
    Jakie masz amh ?

  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 23 października 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAnia1 wrote:
    AMH 0,94
    Ja ialam podob ie. Podchodzilam do 8
    Rocedur. W pierwszej miałam 12 pęcherzyków z czego żadnej komórki, później kilka procedur po jednym lub dwa pęcherzyki i jakiś marny zarodek.... Przy ostatniej procedurze przetrzy Ali mnie za długo i wszystkie komórki popekaly, wkoncu zdecydowałam się na KD. I miałem 8 pieknych zarodkow. Przyczyna u mnie była bardzo słaba odpowiedź na stymulacje i słabe jakość uzyskanego oocytu. Z upływem czasu gdyby się dało cofnąć czas już dawno bym sie zdecydowała na KD.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ