X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Malejące endometrium
Odpowiedz

Malejące endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 12 sierpnia 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, potrzebuje pomocy. W kwietniu poroniłam 4 ciąża. Po tym koszmarze zrobiłam kompleks badań itd... odczekalam 3 miesiąca i w lipcu chcieliśmy podejść do kolejnego transferu. Więc jak przystało początek cyklu leki i w 7 ds pierwsza kontrolna wizyta, wszystko ładnie endometrium ładnej grubości, hormony prawidłowe. Kolejna wizyta z 3 dni i tu klops..... endometrium zmniejszyło się.... hormony również poleciały w dół. Lekarz stwierdził, że tak sie zdarza. Zacisnelam zęby, ok cykl przerwy. Kolejna miesiączka więc znów leki, pierwsza wizyta 8 ds, endometrium 6,4-7,8mm, hormony ładne. Kolejna wizyta dzisiaj, i znów powtórka z rozrywki :(. Endometrium stoi w miejscu, hormony spadły estradiol z 360 na 260. Doradźcie co mogę zrobić, kolejny cykl szlak trafił:( ......

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ