X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 586 149

    Wysłany: 6 lutego 2022, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klapouszek wrote:
    Ja chodzę do dr K ona ma gorsze usg i nie może ich dokładnie sprawdzić, Na sprawdzenie przepływów można tez pójść do dr Kruszynskiego. Ja mam zalecone badanie przepływów w związku z mutacjami ( biorę heparynę cała ciąże). Również mam cukrzyce ciążowa z insulina na noc i teraz pod koniec ciąży sprawdzamy czy wszystko ok i czy nie będzie konieczności szybkiego cc.
    Teraz w 39 tc będę szła do Kruszynskiego będzie spr przepływy i stan łożyska.

    Dziękuję za informację🙂
    Ja akurat prowadzę ciążę u dr Kru.

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    w4sqflw1wm1d4kvz.png
  • kwiatkibratki Ekspertka
    Postów: 208 279

    Wysłany: 6 lutego 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klapouszek wrote:
    Ja chodzę do dr K ona ma gorsze usg i nie może ich dokładnie sprawdzić, Na sprawdzenie przepływów można tez pójść do dr Kruszynskiego. Ja mam zalecone badanie przepływów w związku z mutacjami ( biorę heparynę cała ciąże). Również mam cukrzyce ciążowa z insulina na noc i teraz pod koniec ciąży sprawdzamy czy wszystko ok i czy nie będzie konieczności szybkiego cc.
    Teraz w 39 tc będę szła do Kruszynskiego będzie spr przepływy i stan łożyska.

    A możesz mi jeszcze podpowiedzieć czy jak pójdę na same przepływy do Sz. To tez „pendrive w dłoń” 😄?

  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1400 1385

    Wysłany: 6 lutego 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Hej Dziewczyny, wracam po rodzeństwo dla córeczki😁. Juz po badaniach. Teraz na anty. 08.02 wizyta. Juz się stresuje, a myslalam że na luzie podejdę do tego 🤦😡
    Za wszystkie ✊

    Trzymam kciuki, jesteśmy na podobnym etapie, badania zrobione, odstawiłam anty i czekam na miesiączkę i potem wizyta ;)

    Catlady, Aguś93, Nowa38 lubią tę wiadomość

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
  • Paolita Przyjaciółka
    Postów: 118 161

    Wysłany: 6 lutego 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    Wow!! Cudowna historia, uwielbiam takie :)
    Trzymam kciuki za serduszko 18.02 <3

    Dzięki czekam z niecierpliwością już na tą wizytę ❤️😍

  • Klapouszek Koleżanka
    Postów: 46 27

    Wysłany: 6 lutego 2022, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatkibratki wrote:
    A możesz mi jeszcze podpowiedzieć czy jak pójdę na same przepływy do Sz. To tez „pendrive w dłoń” 😄?
    Nie brałam pendrive na przepływy.

    kwiatkibratki lubi tę wiadomość

    a8do6vgc0oedwaki.png
  • XXX89 Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 7 lutego 2022, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) jestem tu nowa. Chciałabym do Was dołączyć i zasięgnąć informacji :) Ponieważ niedługo planuje umówić się na wizytę do Medartu - może po krotce moja historia. Staramy się ogółem z partnerem od 5 lat o dzidziusia, udało się cudem raz zajść w ciąże po 1,5 roku, jednak okazało się puste jajeczko :( od tamtej pory ani drgnęło :( od ciąży minęło już ponad 3 lata :(( po ciąży wyszło mi tsh, biore euthyrox, ostatnio zrobiłam badania na mutacje wyszła mi mutacja w genie Pai1 -4G hetero oraz mthfr 1298 AC hetero.
    Po tylu latach chciałabym uderzyć do kliniki, bo słyszałam bardzo dobre opinie. Czy możecie mi polecić jakiegoś dr? Słyszałam dobre opinie o dr Bręborowiczu. Czy któraś z Was chodzi do niego? Czy na 1 wizytę oprocz tego co już mam wziąć jakieś inne badania?
    Możecie opowiedzieć swoje historie? Jak wyglada 1 wizyta, leczenie , czy jesteście zadowolone? 🙏🏽

    Moly83, Catlady, Baby.baby86 lubią tę wiadomość

    34l. - 7 lat starań (od 2016)
    2018r. 1 puste jajeczko

    ➡️MedArt - luty 22’
    Mięśniaki macicy, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    Morfologia 1% po powtórnym badaniu —> 0,5% :(
  • XXX89 Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 7 lutego 2022, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy koszt pierwszej wizyty to 300 zł? Czy więcej ?

    34l. - 7 lat starań (od 2016)
    2018r. 1 puste jajeczko

    ➡️MedArt - luty 22’
    Mięśniaki macicy, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    Morfologia 1% po powtórnym badaniu —> 0,5% :(
  • XXX89 Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 7 lutego 2022, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś ma te same mutacje co ja? Jakie dostałyście zalecenia? Leki ?

    34l. - 7 lat starań (od 2016)
    2018r. 1 puste jajeczko

    ➡️MedArt - luty 22’
    Mięśniaki macicy, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    Morfologia 1% po powtórnym badaniu —> 0,5% :(
  • Klapouszek Koleżanka
    Postów: 46 27

    Wysłany: 7 lutego 2022, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XXX89 wrote:
    Czy któraś ma te same mutacje co ja? Jakie dostałyście zalecenia? Leki ?
    Ja mam pai homo i mthfr obydwa hetero. Bardzo dużo dziewczyn ma te mutacje i zachodzi w ciąże wiec tym się nie przejmuj. W klińice sobie z tym poradzą. Będziesz brała profilaktycznie leki accard i heparynę czyli zastrzyki z clexane.

    a8do6vgc0oedwaki.png
  • kwiatkibratki Ekspertka
    Postów: 208 279

    Wysłany: 7 lutego 2022, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XXX89 wrote:
    Witam dziewczyny :) jestem tu nowa. Chciałabym do Was dołączyć i zasięgnąć informacji :) Ponieważ niedługo planuje umówić się na wizytę do Medartu - może po krotce moja historia. Staramy się ogółem z partnerem od 5 lat o dzidziusia, udało się cudem raz zajść w ciąże po 1,5 roku, jednak okazało się puste jajeczko :( od tamtej pory ani drgnęło :( od ciąży minęło już ponad 3 lata :(( po ciąży wyszło mi tsh, biore euthyrox, ostatnio zrobiłam badania na mutacje wyszła mi mutacja w genie Pai1 -4G hetero oraz mthfr 1298 AC hetero.
    Po tylu latach chciałabym uderzyć do kliniki, bo słyszałam bardzo dobre opinie. Czy możecie mi polecić jakiegoś dr? Słyszałam dobre opinie o dr Bręborowiczu. Czy któraś z Was chodzi do niego? Czy na 1 wizytę oprocz tego co już mam wziąć jakieś inne badania?
    Możecie opowiedzieć swoje historie? Jak wyglada 1 wizyta, leczenie , czy jesteście zadowolone? 🙏🏽

    Weź wszystko co masz, najlepiej w sumie nic dodatkowego nie robić bo na podstawie wywiadu doktor zleci co potrzeba( a zapewne będzie tego sporo).
    U mnie również puste jajo(dwa razy) i teraz 23tc z ręki dr AB. Powodzenia ;)

    XXX89, ZuzaMaruda lubią tę wiadomość

  • Moly83 Ekspertka
    Postów: 144 405

    Wysłany: 7 lutego 2022, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XXX89 wrote:
    Witam dziewczyny :) jestem tu nowa. Chciałabym do Was dołączyć i zasięgnąć informacji :) Ponieważ niedługo planuje umówić się na wizytę do Medartu - może po krotce moja historia. Staramy się ogółem z partnerem od 5 lat o dzidziusia, udało się cudem raz zajść w ciąże po 1,5 roku, jednak okazało się puste jajeczko :( od tamtej pory ani drgnęło :( od ciąży minęło już ponad 3 lata :(( po ciąży wyszło mi tsh, biore euthyrox, ostatnio zrobiłam badania na mutacje wyszła mi mutacja w genie Pai1 -4G hetero oraz mthfr 1298 AC hetero.
    Po tylu latach chciałabym uderzyć do kliniki, bo słyszałam bardzo dobre opinie. Czy możecie mi polecić jakiegoś dr? Słyszałam dobre opinie o dr Bręborowiczu. Czy któraś z Was chodzi do niego? Czy na 1 wizytę oprocz tego co już mam wziąć jakieś inne badania?
    Możecie opowiedzieć swoje historie? Jak wyglada 1 wizyta, leczenie , czy jesteście zadowolone? 🙏🏽

    Czesc. Ja tez u AB. Jestem po punkcji jak widac w podpisie calkiem owocnej 😀. Transfer koniec lutego. Dr nie jest gadatliwy ale skupia sie na pracy wiec jak będą nurtować Ciebie pytania to pytaj - na wszystkie odpowie. Kontakt sms bez problemu rowniez po godzinach. Fajnie ze klinika otwarta w weekendy. Co do badan to wszystko zleci. Polecam zrobic w klinice bo wychodza taniej niz synevo czy tez innych punktach. Sprawdzalam bo nabiło mi na pierwszych badaniach chyba 1000zika 🙈. Dodatkowo jak robisz w klinice to wyniki wskakują automatycznie i dr. ma wszystko w jednym miejscu i nie musisz drukowac i donosić.
    Trzymam kciuki i powodzenia 🍀

    kwiatkibratki lubi tę wiadomość

    🦸🏻‍♀️38 , pcos, niedoczynnosc tarczycy (euthyrox 100) mutacja w genie MTHFR ( kwas foliowy metylowany+b12)
    AMH 12,08
    🦹🏼‍♂️45
    Morfologia 1%
    Fragmentacja DNA
    8,8% zdefragmentowane
    91,2% niezdefragmentowane
    Punkcja 6.01.2022 Poznań Medart
    18 pobranych—> 14 zaplodnionych —>10 blastek po 6 dobie.
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie genetyczne pierwszych 4 sztuk —>2 zarodki prawidłowe .
    1FET 4.1.1 transfer 6.03.2022 /sztuczny
    Beta 10 dpt 290, prog. 190,8 nmol/l
    Beta 14 dpt 1348
  • XXX89 Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 7 lutego 2022, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ekspertka cudowne wieści:) dajesz mi nadzieje 🤩 wezmę cała dokumentacje ze szpitala, aktualne badania, może witaminy zbadam jeszcze. Ale cieszę się, ze w końcu zrobiłam krok do przodu, bo niestety przez pandemie trochę zaniedbałam wizyty, itd. A tak w ogóle zapomniałam dodać, ze wykryto u mnie mięśniaka, który rzekomo nie zagraża ciąży. Ciekawe co powie specjalista.
    A powiedz mi ile to trwało u Ciebie? Ile czasu od 1 wizyty - udało Ci się zajść w ciąże? Naturalnie czy in vitro?

    34l. - 7 lat starań (od 2016)
    2018r. 1 puste jajeczko

    ➡️MedArt - luty 22’
    Mięśniaki macicy, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    Morfologia 1% po powtórnym badaniu —> 0,5% :(
  • XXX89 Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 7 lutego 2022, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moly83 wrote:
    Czesc. Ja tez u AB. Jestem po punkcji jak widac w podpisie calkiem owocnej 😀. Transfer koniec lutego. Dr nie jest gadatliwy ale skupia sie na pracy wiec jak będą nurtować Ciebie pytania to pytaj - na wszystkie odpowie. Kontakt sms bez problemu rowniez po godzinach. Fajnie ze klinika otwarta w weekendy. Co do badan to wszystko zleci. Polecam zrobic w klinice bo wychodza taniej niz synevo czy tez innych punktach. Sprawdzalam bo nabiło mi na pierwszych badaniach chyba 1000zika 🙈. Dodatkowo jak robisz w klinice to wyniki wskakują automatycznie i dr. ma wszystko w jednym miejscu i nie musisz drukowac i donosić.
    Trzymam kciuki i powodzenia 🍀


    Ooo super! Nastawiam się na to, ze to będą duże koszta. Ale chce próbować, moje 2 znajome zaszły w ciąże dzięki temu lekarzowi, wiec jestem pozytywnie nastawiona ❤️ Chce poświecić swój czas i koszta jeśli nagroda ma być w postaci Bąbelka😍 bo niestety juz 5 lat walczymy i nic :((

    Moly83 lubi tę wiadomość

    34l. - 7 lat starań (od 2016)
    2018r. 1 puste jajeczko

    ➡️MedArt - luty 22’
    Mięśniaki macicy, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    Morfologia 1% po powtórnym badaniu —> 0,5% :(
  • XXX89 Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 7 lutego 2022, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi tylko, bo pamietam ze niektóre badania hormonalne robiło się 3-5 dn. cyklu… czy witaminy D3, b12, kwas foliowy i homocysteinę można zrobić obojętnie w jakim dniu cyklu ? Czy to tez ma znaczenie ?

    34l. - 7 lat starań (od 2016)
    2018r. 1 puste jajeczko

    ➡️MedArt - luty 22’
    Mięśniaki macicy, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    Morfologia 1% po powtórnym badaniu —> 0,5% :(
  • kwiatkibratki Ekspertka
    Postów: 208 279

    Wysłany: 7 lutego 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XXX89 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi tylko, bo pamietam ze niektóre badania hormonalne robiło się 3-5 dn. cyklu… czy witaminy D3, b12, kwas foliowy i homocysteinę można zrobić obojętnie w jakim dniu cyklu ? Czy to tez ma znaczenie ?

    Hormony 2/3dc. Reszta bez znaczenia ;)

    XXX89 lubi tę wiadomość

  • XXX89 Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 7 lutego 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatkibratki wrote:
    Hormony 2/3dc. Reszta bez znaczenia ;)

    Dziękuje Ci bardzo 😁

    kwiatkibratki lubi tę wiadomość

    34l. - 7 lat starań (od 2016)
    2018r. 1 puste jajeczko

    ➡️MedArt - luty 22’
    Mięśniaki macicy, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    Morfologia 1% po powtórnym badaniu —> 0,5% :(
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4477 6161

    Wysłany: 7 lutego 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XXX89 wrote:
    Witam dziewczyny :) jestem tu nowa. Chciałabym do Was dołączyć i zasięgnąć informacji :) Ponieważ niedługo planuje umówić się na wizytę do Medartu - może po krotce moja historia. Staramy się ogółem z partnerem od 5 lat o dzidziusia, udało się cudem raz zajść w ciąże po 1,5 roku, jednak okazało się puste jajeczko :( od tamtej pory ani drgnęło :( od ciąży minęło już ponad 3 lata :(( po ciąży wyszło mi tsh, biore euthyrox, ostatnio zrobiłam badania na mutacje wyszła mi mutacja w genie Pai1 -4G hetero oraz mthfr 1298 AC hetero.
    Po tylu latach chciałabym uderzyć do kliniki, bo słyszałam bardzo dobre opinie. Czy możecie mi polecić jakiegoś dr? Słyszałam dobre opinie o dr Bręborowiczu. Czy któraś z Was chodzi do niego? Czy na 1 wizytę oprocz tego co już mam wziąć jakieś inne badania?
    Możecie opowiedzieć swoje historie? Jak wyglada 1 wizyta, leczenie , czy jesteście zadowolone? 🙏🏽
    Hej, mi wyszły te same mutacje, z zaleceń podczas starań i w trakcie ciąży biorę acard i heparynę.

    My na pierwszą wizytę poszliśmy bez żadnych badań i wyników, zrobiliśmy badanie nasienia w Medart i poszliśmy na konsultację wyników do dr Ż. Podczas tej konsultacji dr zlecił komplet badań z krwi zarówno dla mnie jak i dla męża.

    Nie miałam styczności z dr A.B. ale znam dziewczyny które do niego chodziły i były zadowolone. Tak naprawdę każdy lekarz w klinice jest inny ale uważam że każdy jest dobrym specjalistą. Zobaczysz sama czy znajdziecie wspólny język.

    W naszym przypadku ze względu na wyniki nasienia od razu było wskazanie do in vitro, przeszliśmy 1 pełną procedurę, uzyskaliśmy 4 zarodki. Nie robiliśmy badań genetycznych. Pierwsze dwa transfery nieudane, trzeci i czwarty udane :)

    Powodzenia :)

    XXX89 lubi tę wiadomość

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • XXX89 Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 7 lutego 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    Hej, mi wyszły te same mutacje, z zaleceń podczas starań i w trakcie ciąży biorę acard i heparynę.

    My na pierwszą wizytę poszliśmy bez żadnych badań i wyników, zrobiliśmy badanie nasienia w Medart i poszliśmy na konsultację wyników do dr Ż. Podczas tej konsultacji dr zlecił komplet badań z krwi zarówno dla mnie jak i dla męża.

    Nie miałam styczności z dr A.B. ale znam dziewczyny które do niego chodziły i były zadowolone. Tak naprawdę każdy lekarz w klinice jest inny ale uważam że każdy jest dobrym specjalistą. Zobaczysz sama czy znajdziecie wspólny język.

    W naszym przypadku ze względu na wyniki nasienia od razu było wskazanie do in vitro, przeszliśmy 1 pełną procedurę, uzyskaliśmy 4 zarodki. Nie robiliśmy badań genetycznych. Pierwsze dwa transfery nieudane, trzeci i czwarty udane :)

    Powodzenia :)
    Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz:) liczę na to, ze w końcu trafie na odpowiedniego specjalistę :)

    34l. - 7 lat starań (od 2016)
    2018r. 1 puste jajeczko

    ➡️MedArt - luty 22’
    Mięśniaki macicy, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    Morfologia 1% po powtórnym badaniu —> 0,5% :(
  • XXX89 Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 7 lutego 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    Hej, mi wyszły te same mutacje, z zaleceń podczas starań i w trakcie ciąży biorę acard i heparynę.

    My na pierwszą wizytę poszliśmy bez żadnych badań i wyników, zrobiliśmy badanie nasienia w Medart i poszliśmy na konsultację wyników do dr Ż. Podczas tej konsultacji dr zlecił komplet badań z krwi zarówno dla mnie jak i dla męża.

    Nie miałam styczności z dr A.B. ale znam dziewczyny które do niego chodziły i były zadowolone. Tak naprawdę każdy lekarz w klinice jest inny ale uważam że każdy jest dobrym specjalistą. Zobaczysz sama czy znajdziecie wspólny język.

    W naszym przypadku ze względu na wyniki nasienia od razu było wskazanie do in vitro, przeszliśmy 1 pełną procedurę, uzyskaliśmy 4 zarodki. Nie robiliśmy badań genetycznych. Pierwsze dwa transfery nieudane, trzeci i czwarty udane :)

    Powodzenia :)
    A badania w Medarcie rozumiem, ze można zrobić w ten sam dzień co wizyta? :) można płacić kartą jak coś ?

    34l. - 7 lat starań (od 2016)
    2018r. 1 puste jajeczko

    ➡️MedArt - luty 22’
    Mięśniaki macicy, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    Morfologia 1% po powtórnym badaniu —> 0,5% :(
  • XXX89 Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 7 lutego 2022, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    Hej, mi wyszły te same mutacje, z zaleceń podczas starań i w trakcie ciąży biorę acard i heparynę.

    My na pierwszą wizytę poszliśmy bez żadnych badań i wyników, zrobiliśmy badanie nasienia w Medart i poszliśmy na konsultację wyników do dr Ż. Podczas tej konsultacji dr zlecił komplet badań z krwi zarówno dla mnie jak i dla męża.

    Nie miałam styczności z dr A.B. ale znam dziewczyny które do niego chodziły i były zadowolone. Tak naprawdę każdy lekarz w klinice jest inny ale uważam że każdy jest dobrym specjalistą. Zobaczysz sama czy znajdziecie wspólny język.

    W naszym przypadku ze względu na wyniki nasienia od razu było wskazanie do in vitro, przeszliśmy 1 pełną procedurę, uzyskaliśmy 4 zarodki. Nie robiliśmy badań genetycznych. Pierwsze dwa transfery nieudane, trzeci i czwarty udane :)

    Powodzenia :)
    No ja się zdecydowałam na A.B. ponieważ 2 koleżanki mi go poleciły, jestem pozytywnie nastawiona:)
    Może u mnie wystarczyłaby inseminacja 🙏🏽😕
    chciałabym, żeby w koncu i mi się udało, wszystkie znajome mają dzieci, a ja ich ciocia… :( przykre to

    34l. - 7 lat starań (od 2016)
    2018r. 1 puste jajeczko

    ➡️MedArt - luty 22’
    Mięśniaki macicy, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    Morfologia 1% po powtórnym badaniu —> 0,5% :(
‹‹ 2702 2703 2704 2705 2706 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ