Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Komanuss Autorytet
    Postów: 957 465

    Wysłany: 6 października 2024, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie polecić lekarza zajmującego się niskim amh? Jestem w innej klinice ale chciałabym dodatkowa konsultacje.

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • XXX89 Autorytet
    Postów: 501 108

    Wysłany: 6 października 2024, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawka_93 wrote:
    Cześć, po 3 latach starań polecono mi MedART w Poznaniu. Do jakiego lekarza warto zapisać się na pierwszą konsultację? Czytałam dużo pozytywnych opinii o dr Paluch, ale do niej terminy dopiero na nowy rok. Myślałam wstępnie o dr Żaku, ale widzę negatywne komentarze i teraz już sama nie wiem... Błagam dziewczyny o pomoc.

    Polecam dr Bręborowicza, dopiero u niego poczułam się zaopiekowana i przebadana kompleksowo. Miły, konkretny lekarz. Zawsze odpisuje na wiadomości.

    Alba3333, Komanuss lubią tę wiadomość

    Starania od (2016r.)
    2018r. Ciąża naturalna - puste jajeczko :(

    ➡️MedArt - luty 22’
    👩🏽 33l. 2022’
    Mięśniaki macicy SS, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    ➡️MedArt - czerwiec 24’ przygotowania do IVF🙏🏽
    👨🏽 42l.
    07.24’ - 15mln/17%RP/morf.0,5%/
    frag. 41%.

    👩🏽 35l.
    Amh - 2,33
    Tsh ⬇️0,25 µlu/ml🙄
    10.06.24’- Cytologia, posiewy✅
    12.07- Usg 3d, piersi ✅
    05.09 - Biopsja endo- stan zapalny (+3) 🙄🥺 Levox/Tinidazolum
    11.10 - tsh - 1,46 µlu/ml✅
    21.11 - powtórna biopsja.
    9.12 - Start stymulacja - protokół krótki - Gonal f/ Orgalutran /Ovitrelle
    19.12 - Punkcja -> 8🥚-> 5 prawidłowo zapłodnionych -> 2❄️❄️ 5AA, 3BB -> oba prawidłowe😍🥳
    21.12 - biopsja(+3) Amoksiklav/Unidox
    28.04.25’ -biopsja (+3) 😭 - Tarivid/ Metronidazol.
    01-05.26’ - kuracja probiotykami(+2)
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 6 października 2024, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XXX89 wrote:
    Polecam dr Bręborowicza, dopiero u niego poczułam się zaopiekowana i przebadana kompleksowo. Miły, konkretny lekarz. Zawsze odpisuje na wiadomości.

    Ja też polecę AB jezeli chodzi o MA. Ogólnie to poleciłabym Ci jeszcze lekarza z innej kliniki.

  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 6 października 2024, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawka_93 wrote:
    Cześć, po 3 latach starań polecono mi MedART w Poznaniu. Do jakiego lekarza warto zapisać się na pierwszą konsultację? Czytałam dużo pozytywnych opinii o dr Paluch, ale do niej terminy dopiero na nowy rok. Myślałam wstępnie o dr Żaku, ale widzę negatywne komentarze i teraz już sama nie wiem... Błagam dziewczyny o pomoc.

    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Mogę Ci trochę potłumaczyć. Może zaoszczędzisz trochę czasu, pieniędzy i łez i szybciej doczekasz się dzidzi;)

  • RomaLove Przyjaciółka
    Postów: 72 39

    Wysłany: 6 października 2024, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena🌺 wrote:
    Najważniejsze są te trzy rzeczy jelita,stan jelit zaburzona flora może powodować stan zapalny
    kwestia gospodarki glukozy , insulinooporność,hiperinsulinemia tutaj podwyższony insulinopodobny czynnik wzrostu wpływa na progresję stanu zapalnego ,eliminacja cukru. Jeżeli występuje otyłość to najważniejsza redukcja masy ciała,tkanka tłuszczowa wydziela wiele czynników prozapalnych,prozakrzepowych i tutaj najważniejsza jest jej redukcja to pozwala na poprawę innych parametrów w tym kardiometab licznych,zapalnych i oczywiście immunologia.Antybiotyki są dodatkiem do leczenia stanu zapalnego a podstawą zależy jaki problem podstawowy wywołuje.Przy przewlekłym stanie zapalnym wykluczenie endometriozy /adenomiozy .Wpływ ma funkcjonowanie całego organizmu w tym również stres.


    Dziękuję!
    Czy masz na myśli jakąś specjalną dietę?
    Mam nadwagę 6-8 kg.

    • październik, 2022:
    start starań: ciąże naturalne:
    • listopad, 2022 💔 w 2 tyg., beta: 57
    • czerwiec, 2023 💔 w 5 tyg., beta: 800
    • styczeń 2024 💔 w 3 tyg., beta: 80
    • maj 2024 💔 w 2 tyg., beta 80

    • czerwiec, 2024: pierwsza biopsja endometrium - niepoprawny wynik; włączenie antybiotykoterapii

    • wrzesień, 2024: druga biopsja endometrium - niepoprawny wynik; włączenie antybiotykoterapii

    • wrzesień, 2024:
    pobrano 17 komórek=
    9 zarodków. Przebadaliśmy 4 pod kątem genetyki i wszystkie 4 zdrowe.

    * wyniki immunologiczne ✅️

    *25.11: 3 biopsja, tym razem EndometriumSCAN

    *22.12: EndometriumSCAN -wynik prawidłowy; ale Lactobacillus 0%

    ☆maj, 2025, ciąża naturalna, 7 tydzień, było serduszko, 💔

    ☆23.07: EndometriumScan i stan zapalny +3, Lactobacilus 60%

    ☆24.01.26: EndometriumSCAN i BRAK STANU ZAPALNEGO 🥳 Lactobacillus 79%

    ☆25.03.26: pierwszy transfer zarodka o klasie 5.1.1

    ☆15.04.26: beta 11 tys.
  • RomaLove Przyjaciółka
    Postów: 72 39

    Wysłany: 6 października 2024, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena🌺 wrote:
    Najważniejsze są te trzy rzeczy jelita,stan jelit zaburzona flora może powodować stan zapalny
    kwestia gospodarki glukozy , insulinooporność,hiperinsulinemia tutaj podwyższony insulinopodobny czynnik wzrostu wpływa na progresję stanu zapalnego ,eliminacja cukru. Jeżeli występuje otyłość to najważniejsza redukcja masy ciała,tkanka tłuszczowa wydziela wiele czynników prozapalnych,prozakrzepowych i tutaj najważniejsza jest jej redukcja to pozwala na poprawę innych parametrów w tym kardiometab licznych,zapalnych i oczywiście immunologia.Antybiotyki są dodatkiem do leczenia stanu zapalnego a podstawą zależy jaki problem podstawowy wywołuje.Przy przewlekłym stanie zapalnym wykluczenie endometriozy /adenomiozy .Wpływ ma funkcjonowanie całego organizmu w tym również stres.


    Dziękuję!
    Czy masz na myśli jakąś specjalną dietę?
    Mam nadwagę 6-8 kg.

    • październik, 2022:
    start starań: ciąże naturalne:
    • listopad, 2022 💔 w 2 tyg., beta: 57
    • czerwiec, 2023 💔 w 5 tyg., beta: 800
    • styczeń 2024 💔 w 3 tyg., beta: 80
    • maj 2024 💔 w 2 tyg., beta 80

    • czerwiec, 2024: pierwsza biopsja endometrium - niepoprawny wynik; włączenie antybiotykoterapii

    • wrzesień, 2024: druga biopsja endometrium - niepoprawny wynik; włączenie antybiotykoterapii

    • wrzesień, 2024:
    pobrano 17 komórek=
    9 zarodków. Przebadaliśmy 4 pod kątem genetyki i wszystkie 4 zdrowe.

    * wyniki immunologiczne ✅️

    *25.11: 3 biopsja, tym razem EndometriumSCAN

    *22.12: EndometriumSCAN -wynik prawidłowy; ale Lactobacillus 0%

    ☆maj, 2025, ciąża naturalna, 7 tydzień, było serduszko, 💔

    ☆23.07: EndometriumScan i stan zapalny +3, Lactobacilus 60%

    ☆24.01.26: EndometriumSCAN i BRAK STANU ZAPALNEGO 🥳 Lactobacillus 79%

    ☆25.03.26: pierwszy transfer zarodka o klasie 5.1.1

    ☆15.04.26: beta 11 tys.
  • XXX89 Autorytet
    Postów: 501 108

    Wysłany: 6 października 2024, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie… jeśli leczenie antybiotykami kończę w trakcie miesiączki będzie to 16-17.10 to mogłabym pojechać już w tym cyklu na ponowną biopsję? Czy wstrzymać się jeszcze i pojechać w listopadzie po następnej miesiaczce ? Jak to u Was było ?

    Starania od (2016r.)
    2018r. Ciąża naturalna - puste jajeczko :(

    ➡️MedArt - luty 22’
    👩🏽 33l. 2022’
    Mięśniaki macicy SS, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    ➡️MedArt - czerwiec 24’ przygotowania do IVF🙏🏽
    👨🏽 42l.
    07.24’ - 15mln/17%RP/morf.0,5%/
    frag. 41%.

    👩🏽 35l.
    Amh - 2,33
    Tsh ⬇️0,25 µlu/ml🙄
    10.06.24’- Cytologia, posiewy✅
    12.07- Usg 3d, piersi ✅
    05.09 - Biopsja endo- stan zapalny (+3) 🙄🥺 Levox/Tinidazolum
    11.10 - tsh - 1,46 µlu/ml✅
    21.11 - powtórna biopsja.
    9.12 - Start stymulacja - protokół krótki - Gonal f/ Orgalutran /Ovitrelle
    19.12 - Punkcja -> 8🥚-> 5 prawidłowo zapłodnionych -> 2❄️❄️ 5AA, 3BB -> oba prawidłowe😍🥳
    21.12 - biopsja(+3) Amoksiklav/Unidox
    28.04.25’ -biopsja (+3) 😭 - Tarivid/ Metronidazol.
    01-05.26’ - kuracja probiotykami(+2)
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 6 października 2024, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XXX89 wrote:
    Dziewczyny doradźcie… jeśli leczenie antybiotykami kończę w trakcie miesiączki będzie to 16-17.10 to mogłabym pojechać już w tym cyklu na ponowną biopsję? Czy wstrzymać się jeszcze i pojechać w listopadzie po następnej miesiaczce ? Jak to u Was było ?
    Z tego, co wiem, musisz zakończyć leczenie przed wystąpieniem krwawienia. U mnie się udało i skończyłam dzień przed miesiączką. Ja bym poczekała na Twoim miejscu, szkoda pieniędzy i nerwów na biopsję teraz - ale to moja opinia 🙂

    XXX89, Madżka89 lubią tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
  • XXX89 Autorytet
    Postów: 501 108

    Wysłany: 6 października 2024, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_94🌛 wrote:
    Z tego, co wiem, musisz zakończyć leczenie przed wystąpieniem krwawienia. U mnie się udało i skończyłam dzień przed miesiączką. Ja bym poczekała na Twoim miejscu, szkoda pieniędzy i nerwów na biopsję teraz - ale to moja opinia 🙂

    Tak właśnie myślałam, ale wolałam się upewnić :) na spokojnie i oby już z dobrym wynikiem 🙏🏽

    Starania od (2016r.)
    2018r. Ciąża naturalna - puste jajeczko :(

    ➡️MedArt - luty 22’
    👩🏽 33l. 2022’
    Mięśniaki macicy SS, polip
    Niedoczynność tarczycy,
    Hiperprolaktynemia,
    Pai1 4G - hetero,
    Mthfr 1298A>C - hetero,
    Amh - 2,60
    Niedrożny prawy jajowód.

    ➡️MedArt - czerwiec 24’ przygotowania do IVF🙏🏽
    👨🏽 42l.
    07.24’ - 15mln/17%RP/morf.0,5%/
    frag. 41%.

    👩🏽 35l.
    Amh - 2,33
    Tsh ⬇️0,25 µlu/ml🙄
    10.06.24’- Cytologia, posiewy✅
    12.07- Usg 3d, piersi ✅
    05.09 - Biopsja endo- stan zapalny (+3) 🙄🥺 Levox/Tinidazolum
    11.10 - tsh - 1,46 µlu/ml✅
    21.11 - powtórna biopsja.
    9.12 - Start stymulacja - protokół krótki - Gonal f/ Orgalutran /Ovitrelle
    19.12 - Punkcja -> 8🥚-> 5 prawidłowo zapłodnionych -> 2❄️❄️ 5AA, 3BB -> oba prawidłowe😍🥳
    21.12 - biopsja(+3) Amoksiklav/Unidox
    28.04.25’ -biopsja (+3) 😭 - Tarivid/ Metronidazol.
    01-05.26’ - kuracja probiotykami(+2)
  • Marzena🌺 Autorytet
    Postów: 281 116

    Wysłany: 7 października 2024, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RomaLove wrote:
    Dziękuję!
    Czy masz na myśli jakąś specjalną dietę?
    Mam nadwagę 6-8 kg.

    Konkretniej diety nie polece tytaj warto popracować z dietetykiem indywidualnie zależy czy są jakieś nietoleracje itd .Swego czasu dr A B polecał Katarzynę Pastusiak .Dr K też polecała Panią dietetyk niestety nie pamiętam która to była ,możesz podpytać.Teraz coraz większą wagę przykłada się do diety śródziemnomorskiej również w kontekście ewentualnym późniejszych powikłań w ciąży tym porodu przedwczesnego.

  • Marzena🌺 Autorytet
    Postów: 281 116

    Wysłany: 7 października 2024, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    Możecie polecić lekarza zajmującego się niskim amh? Jestem w innej klinice ale chciałabym dodatkowa konsultacje.


    Lekarza nie polece z kliniki mojej koleżance się nie udało przy niskim AMH .Jako konsultację można zasięgnąć opinii u doc Brązerta,konkretny lekarz jeden z lepszych ginekologów w Poznaniu według mnie i ma doświadczenie z niskim AMH .Kriobiank Białystok jest Pani dr która typowo specjalizuje się w stymulacjach przy niskim AMH ,ale nie krytycznie niskim tutaj z tego co słyszałam to głównie za granicą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2024, 08:44

  • Asieenika Ekspertka
    Postów: 250 115

    Wysłany: 7 października 2024, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    komórki NK CD56(+) - na poziomie 47 kom./1xHPF (+0)
    -neutrofile CD15(+) - 4 kom./1xHPF-bez skupisk (+0)
    -komórki B CD79a(+) - 0 kom./10xHPF (+0)
    -plazmocyty CD138(+) - 24 kom./10xHPF (+3)
    Obraz histologiczny i immunomorfologiczny z cechami przewlekłego zapalenia z udziałem komórek NK, o dużym nasileniu, brak wyraźnych wykładników zaburzeń architektoniki dojrzewania.

    A więc niestety, też mnie czeka leczenie.. :(

    19.12.2024 - pierwszy transfer 5.1.1 😊
    17.01.2025 - mamy serduszko ❤️
    12.02.2025 - 3,60 cm szczęścia ❤️
    04.03.2025 - prenatalne ✅️
    01.04.2025 - 18 cm, 200 gram szczęścia ❤️
    29.04.2025 - połówkowe ✅️
    27.05.2025 - 36 cm, 900 gram ❤️ / skrócenie szyjki, ryzyko porodu przedwczesnego
    25.06.2025 - 1500 gram
    22.07.2025 - 49 cm, 2450 gram ❤️
    01.08.2025 - 2700 gram // szyjka 13,5 mm
    20.08.2025 - 3280 gram
    09.09.2025 - ??
  • Promyczek 2024 Ekspertka
    Postów: 263 50

    Wysłany: 7 października 2024, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy dr AB już jest od dzisiaj w klinice? Na znanym lekarzu pisze, że dopiero od srody populuniu

    Ona
    Mfhrt, niedrożny jeden jajowód, insulinoopornosc, Hashimoto, ch. Addisona, wysoka Prolaktyna w 2018r teraz w 2024r wyniki w normie
    On
    Mfhrt, słaba morfologia nasienia 2%, fragmentacja dobra
    12.2024r kontrola badania nasienia bez fragmentacji

    10.2018r MedArt Poznań
    Czynnik męski
    Amh 0.86
    2019r córka dzięki IVf 41tc

    12.2023r amh 0.08

    2024r
    03.2024r MedArt Poznań
    08.2024r Amh 0.02
    10.2024r FSH 5,39 mlU/mL
    LH 19.08
    = 3,54

    Stymulacja na własnych komórkach
    -wysoka dawka gonatropin 400 jm puregon, nie dało efektu, estradiol się nie podniósł 😞
    12.08 estradiol 17.00
    14.08 estradiol 10,00
    19.08 estradiol 19,6
    09.2024r Dawstwo komórki mamy 4 komórki 🙂
    Jednak mieliśmy 5 KD
    14.10 2024r wszystkie komórki dawczyni obumarly(wina złego nasienia w dniu punkcji)
    01.2025r II Dawstwo komórki mamy 8 komorek
    20.01.25r ostatni obumarl w 6 dobie 😞
  • Promyczek 2024 Ekspertka
    Postów: 263 50

    Wysłany: 7 października 2024, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena🌺 wrote:
    Lekarza nie polece z kliniki mojej koleżance się nie udało przy niskim AMH .Jako konsultację można zasięgnąć opinii u doc Brązerta,konkretny lekarz jeden z lepszych ginekologów w Poznaniu według mnie i ma doświadczenie z niskim AMH .Kriobiank Białystok jest Pani dr która typowo specjalizuje się w stymulacjach przy niskim AMH ,ale nie krytycznie niskim tutaj z tego co słyszałam to głównie za granicą
    Nie wiedzialam ze doc Brązert zajmuje się niskim amh tak to bym do niego szła z moim amh

    Ona
    Mfhrt, niedrożny jeden jajowód, insulinoopornosc, Hashimoto, ch. Addisona, wysoka Prolaktyna w 2018r teraz w 2024r wyniki w normie
    On
    Mfhrt, słaba morfologia nasienia 2%, fragmentacja dobra
    12.2024r kontrola badania nasienia bez fragmentacji

    10.2018r MedArt Poznań
    Czynnik męski
    Amh 0.86
    2019r córka dzięki IVf 41tc

    12.2023r amh 0.08

    2024r
    03.2024r MedArt Poznań
    08.2024r Amh 0.02
    10.2024r FSH 5,39 mlU/mL
    LH 19.08
    = 3,54

    Stymulacja na własnych komórkach
    -wysoka dawka gonatropin 400 jm puregon, nie dało efektu, estradiol się nie podniósł 😞
    12.08 estradiol 17.00
    14.08 estradiol 10,00
    19.08 estradiol 19,6
    09.2024r Dawstwo komórki mamy 4 komórki 🙂
    Jednak mieliśmy 5 KD
    14.10 2024r wszystkie komórki dawczyni obumarly(wina złego nasienia w dniu punkcji)
    01.2025r II Dawstwo komórki mamy 8 komorek
    20.01.25r ostatni obumarl w 6 dobie 😞
  • Marzena🌺 Autorytet
    Postów: 281 116

    Wysłany: 7 października 2024, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczek 2024 wrote:
    Dziewczyny, czy dr AB już jest od dzisiaj w klinice? Na znanym lekarzu pisze, że dopiero od srody populuniu

    Któraś ostatnio pisała, że dzisiaj ma wizytę możliwe, że coś się zmieniło. Ja tylko pisałam SMS rano o wynik bhcg i co dalej.

    Ps: pamiętając Twoje AMH to takie skrajnie niskie tutaj nie mam wiedzy jak to wygląda.

  • Alba3333 Autorytet
    Postów: 277 191

    Wysłany: 7 października 2024, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena🌺 wrote:
    Któraś ostatnio pisała, że dzisiaj ma wizytę możliwe, że coś się zmieniło. Ja tylko pisałam SMS rano o wynik bhcg i co dalej.

    Ps: pamiętając Twoje AMH to takie skrajnie niskie tutaj nie mam wiedzy jak to wygląda.

    Dziewczyny na grupie na fb pisały, że mają dziś wizytę u dr AB.

    2024 start IVF ----> po PGT-A ❄️4.1.1 ❄️5.1.2

    06.08 FET I ❄️ 4.1.1
    6dpt II
    7dpt beta HCG 82
    10dpt beta HCG 373
    14dpt beta HCG 2232
    17dpt pęcherzyk ciążowy 8,5 mm
    16.09 CRL 1,82 cm, 182 bpm, dziewczynka 🩷
    30.09 CRL 4 cm, 182 bpm
    14.10 (12+3) I prenatalne OK, CRL 6,5 cm, 172 bpm
    28.10 (14+3) CRL 8,7 cm, 109 g, 152 bpm

    preg.png
  • Promyczek 2024 Ekspertka
    Postów: 263 50

    Wysłany: 7 października 2024, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena🌺 wrote:
    Któraś ostatnio pisała, że dzisiaj ma wizytę możliwe, że coś się zmieniło. Ja tylko pisałam SMS rano o wynik bhcg i co dalej.

    Ps: pamiętając Twoje AMH to takie skrajnie niskie tutaj nie mam wiedzy jak to wygląda.
    Odpisał ci na wiadomość?

    Ona
    Mfhrt, niedrożny jeden jajowód, insulinoopornosc, Hashimoto, ch. Addisona, wysoka Prolaktyna w 2018r teraz w 2024r wyniki w normie
    On
    Mfhrt, słaba morfologia nasienia 2%, fragmentacja dobra
    12.2024r kontrola badania nasienia bez fragmentacji

    10.2018r MedArt Poznań
    Czynnik męski
    Amh 0.86
    2019r córka dzięki IVf 41tc

    12.2023r amh 0.08

    2024r
    03.2024r MedArt Poznań
    08.2024r Amh 0.02
    10.2024r FSH 5,39 mlU/mL
    LH 19.08
    = 3,54

    Stymulacja na własnych komórkach
    -wysoka dawka gonatropin 400 jm puregon, nie dało efektu, estradiol się nie podniósł 😞
    12.08 estradiol 17.00
    14.08 estradiol 10,00
    19.08 estradiol 19,6
    09.2024r Dawstwo komórki mamy 4 komórki 🙂
    Jednak mieliśmy 5 KD
    14.10 2024r wszystkie komórki dawczyni obumarly(wina złego nasienia w dniu punkcji)
    01.2025r II Dawstwo komórki mamy 8 komorek
    20.01.25r ostatni obumarl w 6 dobie 😞
  • Marzena🌺 Autorytet
    Postów: 281 116

    Wysłany: 7 października 2024, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczek 2024 wrote:
    Odpisał ci na wiadomość?

    Tak odpisał,ale nie z samego rana.

  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 7 października 2024, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena🌺 wrote:
    Konkretniej diety nie polece tytaj warto popracować z dietetykiem indywidualnie zależy czy są jakieś nietoleracje itd .Swego czasu dr A B polecał Katarzynę Pastusiak .Dr K też polecała Panią dietetyk niestety nie pamiętam która to była ,możesz podpytać.Teraz coraz większą wagę przykłada się do diety śródziemnomorskiej również w kontekście ewentualnym późniejszych powikłań w ciąży tym porodu przedwczesnego.

    Odstaw cukier i wszystkie niezdrowego przekąski, gwarantuje że masa ciała spadnie. Do tego tłuste ryby, orzechy, jajka , trochę ruchu i będzie dobrze.

  • RomaLove Przyjaciółka
    Postów: 72 39

    Wysłany: 7 października 2024, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Dostałam wyniki immonfenotypu i cross match.

    ●Cross match: odsetek limfocytów T (CD3+), wynik: 29,2%

    ●Immunofenotyp: wszystko w granicach norm, oprócz: CD5+/CD19+, wynik: 0,3; komórki: 8,3


    Co to znaczy?

    • październik, 2022:
    start starań: ciąże naturalne:
    • listopad, 2022 💔 w 2 tyg., beta: 57
    • czerwiec, 2023 💔 w 5 tyg., beta: 800
    • styczeń 2024 💔 w 3 tyg., beta: 80
    • maj 2024 💔 w 2 tyg., beta 80

    • czerwiec, 2024: pierwsza biopsja endometrium - niepoprawny wynik; włączenie antybiotykoterapii

    • wrzesień, 2024: druga biopsja endometrium - niepoprawny wynik; włączenie antybiotykoterapii

    • wrzesień, 2024:
    pobrano 17 komórek=
    9 zarodków. Przebadaliśmy 4 pod kątem genetyki i wszystkie 4 zdrowe.

    * wyniki immunologiczne ✅️

    *25.11: 3 biopsja, tym razem EndometriumSCAN

    *22.12: EndometriumSCAN -wynik prawidłowy; ale Lactobacillus 0%

    ☆maj, 2025, ciąża naturalna, 7 tydzień, było serduszko, 💔

    ☆23.07: EndometriumScan i stan zapalny +3, Lactobacilus 60%

    ☆24.01.26: EndometriumSCAN i BRAK STANU ZAPALNEGO 🥳 Lactobacillus 79%

    ☆25.03.26: pierwszy transfer zarodka o klasie 5.1.1

    ☆15.04.26: beta 11 tys.
‹‹ 3087 3088 3089 3090 3091 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ