X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Melisa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od około 2 lat codziennie piję melisę (1-2 filiżanki dziennie). Piję od kiedy miałam stwierdzone wrzody żeby zachować równowagę, ponieważ żyję w szybkim tempie i nie chcę nawrotów choroby. Mam zaburzone cykle, najpierw plamienia, owu niby była.. teraz plamienia i owu nie ma.. jestem w trakcie różnych badań.. i tak mi przylazło do głowy czy melisa stosowana tak długo i systematycznie może jakoś wpływać na cykle..??? Dobrze lub źle?

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 16 października 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm nic mi na ten temat nie wiadomo a też pije ją 2 a nawet 3 razy dziennie

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze bo nie chciałabym z niej rezygnować, ale teraz już zupełnie nie wiem czemu nie było owulacji.. prolaktyna 13, 42, a to był jedyny trop... miała blokować owu, obniżać progesteron i powodować plamienia.. a tym czasem wyszła ok.!!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ