Forum Starając się z pomocą medyczną Menstruacja po nieudanej stymulacji.
Odpowiedz

Menstruacja po nieudanej stymulacji.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 123pati123 Nowa

Wysłany: 13 lutego 2018, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś miała nieudana stymulację i spóźniał jej się później okres ?? Czy to normalne ? Pozdrawiam!

Pati
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 lutego 2018, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    123pati123 wrote:
    Hej dziewczyny czy któraś miała nieudana stymulację i spóźniał jej się później okres ?? Czy to normalne ? Pozdrawiam!
    Normalne, ja miałam dwa cykle 40 dniowe, gdzie normalnie mój cykl był 28 dni.

• AmVormittag Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2018, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam. Okres się spóźniał, spóźniał....i już się nie pojawił;-) to był właśnie TEN cykl....

3 lata starań, amh 0.85, endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego