X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Mezoterapia jajników - pilne
Odpowiedz

Mezoterapia jajników - pilne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 14 kwietnia 2022, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę kolejny raz bo nie uzyskałam odpowiedzi. Czy któraś z Was korzystała z mezoterapii jajników? Potrzebuję pilnej porady.

  • Niki84 Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, czy może ktoś napisać coś o wynikach zabiegu ostrzykiwania jajników osoczem? Czy polecacie klinikę Medistica i dr Sz.?

  • lubiekawee Znajoma
    Postów: 27 12

    Wysłany: 29 czerwca 2023, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zostawiłam odpowiedź w innym wątku. Nie mam doświadczenie, znajomi też nie robiły. Jednak jedną z pierwszych klinik to zaczęli robić to Invicta w Gdańsku. Po roku opublikowali post na blogu z wynikami leczenia. Ogólnie wynik był 75% czyli taki procent kobiet po mezoterapii osiągnęły cel - czyli zaszły w ciążę naturalnie lub poprzez in vitro z własnymi komórkami, kiedy lekarzy mówili że tylko z komórkami dawczyni. Tyle o tym wiem. P.S. Jeszcze na forach anglojęzycznych były wpisy dziewczyn, które robiły procedurę w Polsce lub, jeżeli się nie mylę, Cyprze, i były zadowolone.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ