X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Miesiączka po Laparoskopii
Odpowiedz

Miesiączka po Laparoskopii

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia00809 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane proszę powiedzcie mi ! Dnia 22.10 milam wykonaną laparoskopie z histeroskopią i sprawdzanie drożności. Diagnoza endometroza 1 stopnia, drożność ok. Usunięto pojedyncze ogniska. Zabieg mialam wykonywany w 13 dniu cyklu. Aktualnie mija 27 dzień cyklu a okresu brak. Moje cykle średnio to co 25 dni. Moje pytanie brzmi jak długo czekaliście na okres po laparoskopii? W którym momencie powinnam się martwić jeżeli miesiączka się nie pojawi, jak to wyglądało u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 12:43

  • sucharek85 Autorytet
    Postów: 1248 767

    Wysłany: 5 listopada 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po histero z laparo, dostałam okres w podobnym terminie, może kilka dni poźniej.
    Wydaje mi się, opoźnieniem do tyg, nie masz się co przejmować. Na pewno też trochę się wtedy stresowałaś, a mi np stres przesuwa okres.
    A wspołżyłaś po zabiegu ?

    polip, puste jajo płodowe, zespół Ashermana 2016/17
    niedoczynność tarczycy, mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
    histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne, 3x IUI - nie udana
    02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
    22.03 - crio ;(
    06.2019 - ivf na ❄komórki się nie rozmroziły, crio blastki 333
    7dpt 43, 9dpt 106, 28dpt ❤
    15.02.2020 Sara 👣 2990g, 53cm
  • Kasia00809 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sucharek85 wrote:
    Ja po histero z laparo, dostałam okres w podobnym terminie, może kilka dni poźniej.
    Wydaje mi się, opoźnieniem do tyg, nie masz się co przejmować. Na pewno też trochę się wtedy stresowałaś, a mi np stres przesuwa okres.
    A wspołżyłaś po zabiegu ?
    Nie współżyłam, zrobiliśmy sobie przerwę 😉 stosunek był przed zabiegiem ale to raczej chyba nie możliwe żeby w tym cyklu stał się cud.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 19:38

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ