X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Mikołajki :-)
Odpowiedz

Mikołajki :-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Małe marzenia Koleżanka
    Postów: 118 6

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochany Święty Mikołaju,

    Właśnie tak zaczynałam każdy list przed świętami jako mała dziewczynka. Prosiłam o lalki, wózki czy kołyski. Wtedy te wszystkie marzenia się spełniały bo preszenty kupowała mama. Teraz kiedy jestem dorosła też mam marzenie jedno wielkie lecz wiem że sama nie poradzę, Dlatego proszę Was ludzi o dobrym sercu o pomoc . Poniżej moja historia:
    Nawet nie wiecie jak ciężko iść razem przez życie gdy marzeniem jest nowe życie, ale nie wiem kiedy tak się stanie bo te 6 lat wspólnego czekania mamy i ciągle nowe przeszkody na drodze napotykamy.Czekanie, badania, diagnoza to wszystko Nas przerasta, 3 pełne procedury, 7 transferów to długie oczekiwania i ciągle w miejscu stoimy, bo ciąży żadnej nie mamy. To wszystko tak boli, czas goni a my wciąż nie mamy kasy by znowu spróbowac. Dlaczego tak się dzieje kto nam odpowie? Sami nie wiemy co dalej . Dlatego Bardzo Państwa o pomoc prosimy może ta mała cegiełka pomoże i znowu zaczniemy działać się starać ? Rodzina to siła .... 6 czerwca 2015 roku wzięliśmy ślub, bardzo pragnęliśmy aby nasza rodzina szybko się powiększyła , nie czekaliśmy i zaczęliśmy starania, niestety po wielu miesiącach niepowodzeń przyszedł czas na badania i wtedy usłyszeliśmy wyrok NIEPŁODNOŚĆ . Mamy tylko 26 lat i nie palimy nie pijemy żyjemy normalnie i nie możemy mieć dzieci? Dlaczego my? Udaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności i dowiedzieliśmy się że że możemy mieć dziecko nasz największy skarb dzięki metodzie in vitro. W 2016 roku wzięliśmy kredyt aby móc podejść do pierwsze procedury, niestety zakończonej porażką. W 2017 roku odkładając każdy grosz zdecydowaliśmy się podejść do kolejnej procedury w innej klinice i niestety też porażka, W 2018 roku pojawił się program badań klinicznych w których wzięliśmy udział i pomimo zmiany leków i historii leczenia też mimo iż był to 7 transfer ciąży nie uzyskaliśmy. W tym roku kończymy 31 lat 5 lat walki mocno dało nam w kość psychicznie i finansowo. Ale mamy jeszcze dwa zamrożone zarodki dwie szanse na ciąże niestety ograniczają nasz fundusze, zatem zwracam się do WAS czy mogą Państwo wesprzeć nas finansowo w naszej walce o nasz mały cud? Dziękuję i Pozdrawiam mogę prosić o udostępnienie https://pomagam.pl/w3ad7rw8?fbclid=IwAR34DnkOqLaQKDWhF_mEccoj_56IUP-8SDb1wsUwDnkScV4dq42vrx5Z6k4

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ