X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Mini IVF

Oceń ten wątek:
  • Martit Autorytet
    Postów: 267 348

    Wysłany: 23 kwietnia, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie w kolejnej klinice. Pani dr po badaniu usg kazała powtórzyć amh, bo aż niemożliwe, że jest tak niskie. I prawy jajnik ruszył, widocznych jest kilka pęcherzyków. Jestem w szoku!
    Od jutra wchodzę w cykl sztuczny, 6 tyg tabletek anty, a potem duże dawki. Takie koniec ze stymulacją mini, ale przy niskiej rezerwie konieczne suplementować koenzym q10, wit B, folian, omega.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia, 19:15

    Promyczek 2024 lubi tę wiadomość

    wiek 40 l
    AMH 04.23 - 0,7
    07.23- 0,67
    04.24- 0,44

    09/2023 IVF krótki protokół na wysokich dawkach
    25.09 punkcja - 3 komórki, 2 dojrzałe, 2 zapłodnione,
    ❄️ 1 zamrożona w 5 dobie ( PGT-A)
    20.11.23 transfer
    5 dpt prog 30,97
    7 dpt⏸️
    9 dpt 💔
    08.24 długi protokół puregon 450- 3 komórki, 1 dojrzała, zapłodniona nieprawidłowo
  • asiaa Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 28 kwietnia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja też jestem na mini we wtorek jade na pierwsze USG. Boli bardziej z prawej strony niż z lewej już się nakręcam. Mwm przez pierwsze 6dni men 75 potem 150 przez kolejne 3 dni i po 3razy dziennie clostibegyt bo go wolałam zamiast Lametty. Boję się bo cudów nie spodziewam sie ale jakiś efekt byłby miło wskazany.

    2017 ur chłopczyk zdrowy, 2023- Amh 1,2, 37at 1procedura ivf, protokół krótki pobranych 6komorek została jedna blastka 4.22 -cb 6tydz. Hsg ok. 2024 początek mini stymulacji Eurofertil, 7blastek trzy póki co przebadane po pgta i 2zdrowe . Reszta czeka. 1 Transfer 25.06.24. 7dpt 30beta HCG, 9dpt 98 , 11dpt 298, 21dpt 16627,5 , 26dpt jest serducho
  • Undetua Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 15 maja, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim! Jak Wam idzie z mini? Ja jestem w trakcie przygotowywania do transferu po jednym cyklu przerwy. Właśnie czekam na pierwsze USG w 10dc. Biorę jak dotąd estrofem i tysiąc supli polecanych na tym forum. Plus ananasy morele orzechy brazylijskie migdały i zakwas z buraka.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ