Mini stymulacja
-
Hej
Dziś zaczynam mini stymulacje
3x1 clo, provera ,menopur 75
Mam niskie amh 0,5 i 40 lat.Mam endometrioze i adeno.
To moja pierwsza stymulacja. Oczywiście obawiam się złego samopoczucie, skutków ubocznych tych leków. Czy są tu dziewczyny które miały podobny zestaw i opowiedzą jak się czuły. Ja nigdy żadnych leków hormonalnych nie brałam wie nie wiem czego mogę się spodziewać. Mam różne inne choroby, między innymi niedoczynność tarczycy, refluks,ibs. Obawiam się problemów z układem pokarmowy.
Czuje lekki strach, głupia🤦 wiem że kobiety biorą duże większe dawki różnych leków i dają radę, ale przez problemy zdrowotne jestem chyba już przewrażliwiona...Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2025, 09:48
-
To jest mini stymulacja, nie na się czego bać. Jak wynik stymulacji? Udało się?1️⃣ UCZKiN, 3 x IUI ☹️
2️⃣ INVIMED
👉ivf (prot.krótki) - 2 zarodki, świeży cykl, beta 0 ☹️
👉ivf (prot.długi ❄️5 x blast.)
1. Beta 0 ☹️
2. Biochem ☹️
3. Poronienie w 7tc.💔
4. Biochem ☹️
5. Biochem ☹️
6. Beta 0 ☹️ (włączona suplementacja)
👉ivf (prot.krótki +orgalutran), 35 lat i spadek AMH (1,00), 3 komórki, 1 zapłodniona, zarodek przestał się rozwijać po 3 dobie.
3️⃣ NOVUM histeroskopia OK; AMH 1,14
4️⃣ Invicta (prot. długi), 2xblast❄️, 1 ok po PGT-A
6dpt - beta 20; 7dpt - beta 40; 10dpt - beta 90
12dpt - beta 218; 14dpt - beta 354; 17dpt - beta 491; 19dpt - beta 445 💔
💃
✅️ ok CD138, drożność, KIRy, panel ANA i ENA, zespół antyfosfolipidowy, kariotypy, grubość endo, tarczyca, celiakia, trombofilia
✅️ Własne cykle
Cross match 23,5%❓️
Adenomioza ❌️
CD56: 78/1 (60/1 - dodatni) ❓️
TEST UMA ❌️ wysoka kurczliwość
🏃♂️
Wyniki partnera OK (suplementacja, dieta) -



