X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Miovelia sprzedam
Odpowiedz

Miovelia sprzedam

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • imbir Znajoma
    Postów: 21 9

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam 16 saszetek + 16 kapsułek preparatu wspomagającego płodność MioVelia. U mnie zadziałało i teraz potrzebuję leków typowo na ciążę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również nie przyda mi się już opakowanie mioveli. ;)

    Mam na sprzedaż pełne opakowanie tj 30saszetek+ 30 kapsułek za 80zł + plus przesyłka. Proponuje paczkomat inpost ;)

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terenia wrote:
    Również nie przyda mi się już opakowanie mioveli. ;)

    Mam na sprzedaż pełne opakowanie tj 30saszetek+ 30 kapsułek za 80zł + plus przesyłka. Proponuje paczkomat inpost ;)

    Z przesyłką to wyjdzie z 95 zł, a w aptece internetowej jest za około 100 zł więc żadna okazja.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Z przesyłką to wyjdzie z 95 zł, a w aptece internetowej jest za około 100 zł więc żadna okazja.

    No Ci powiem, że nie znalazłam apteki, która sprzeda za 100 zł nie licząc sobie za przesyłkę. ;) osoba, która wybierze paczkomat zapłaci maks 10zł.
    Chociaż ja nie mówie, że to ma być super okazja. Sprzedaje pełnowartościowy towar za normalne pieniądzę.

    Data ważności 2024 rok. Najwyżej będę piła przy staraniach o drugie dziecko. ;)

    Ale chociaż zrobie reklame, że mi pomogło. Chociaż nie wiem czy tylko dzięki temu bo brałam wiele innych leków.

    Już rozumiem czemu masz takie pociski na różnych forach. ;)

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczkomat dla osoby prywatnej zaczyna się od 14 zł (najtańsza przesyłka). A część aptek ma darmową dostawę jeśli kupisz coś powyżej danej kwoty. Najtańsza oferta apteki z wysyłką to 104 zł. Ale jeśli ktoś chętny to jego wola.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ