X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną miovellia + miovellia nac
Odpowiedz

miovellia + miovellia nac

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Czy słyszałyście cos o tym nowym cudzie?
    Moja pani dr zaleciła mi ten zestaw od nowego cyklu, w którym bedę na stymulacji podchodzić do IUI.
    W skrócie miovelia przez cały cykl, a miovelia nac tylko przez kilka dni podczas łykania clostilbegyt.

    Czy możecie coś powiedzieć na temat tego zestawu?

    I jeszcze jedna rzecz, własnie rozpoczęłam nowy cykl, nigdzie tej miovelli dostać stacjonarnie nie mogę i zastanawiam się czy można to zastąpić np Inofemem? Czy to nie za bardzo to samo? W składzie i tu i tu jest inozytol.

  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka nie wiem czy widziałaś ale na wątku „starając się -ogólne” jest już taki wątek z tym lekiem. Jest koło 145 wpisów może tam się czegoś dowiesz :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ