X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną My Clinic Ryga
Odpowiedz

My Clinic Ryga

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Biała_mewa Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 27 lutego, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czy któraś korzystała z usług tej kliniki?
    Jakieś doświadczenia? Interesuje mnie wątek samodzielnego macierzyństwa i planowania ciąży.

    Fish lubi tę wiadomość

  • Fish Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 29 lutego, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem po pierwszej wizycie w Rydze. Wrażenie pozytywne. Fajna obsługa.
    Na razie czekam na pasujacą dawczynię. Jeśli się znajdzie to dopiero wtedy podejmowane będą kolejne kroki.
    Dodatkowo jestem w trakcie ⬇️ wagi. Jeszcze trochę zostało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego, 10:02

    Biała_mewa lubi tę wiadomość

  • Biała_mewa Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 29 lutego, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio .... Ja też zbijam wagę. Jestem w trakcie leczenia czekam na dobór leków. Moja lekarka kazała mi się wstrzymać jeszcze kilka miesięcy z ciążą, przy wspomaganiu farmakologicznym zabroniona. W zasadzie to mój początek drogi. Chcę zbadać AMH na jakim jest poziomie. Na początek myślę o IUI, ale zobaczę co powiedzą lekarze.
    Mam wiele obaw! Jestem po miomektomi, obrazowo jest wszytko ok.
    Fish cieszę się, że odpisałaś na mój wątek.
    Mogę zapytać czemu korzystasz z komórki dawczyni?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ