X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Naprotechnologia
Odpowiedz

Naprotechnologia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bl jesli rozwazasz napro warto zajrzec na ten watek:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/metoda-naprotechnologi,2295.html

    Skarbnica wiedzy i warto zapytac tam, dziewczyny sa bardzo pomocne.

    Ja swojej juz nie potrzebuje ale mieszkam za granica i ksiazka jest w jez angielskim wiec domyslam sie, ze moze Cie to nie interesowac ;)

    Justeck lubi tę wiadomość

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 7 października 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah, jeżeli rozważasz pozbycie się poradnika to chętnie go przygarnę :D

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Justeck tak rozwazam pozbycie sie, u mnie sie tylko marnuje teraz.


    Bl jako ze Justeck pierwsza byla zainteresowana to daje jej pierwszenstwo, ale widzialam na watku napro ze dziewczyny Ci odpisaly wiec mam nadzieje ze sie nie gniewasz.

    Co do Twojego pytania to nam sie nie udalo, ale to dluzsza historia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bl jesli nie macie zdiagnozowanej konkretnej przyczyny to warto sie zainteresowac napro.
    Oczywiscie duzo zalezy od tego ile czasu chcecie na to poswiecic, ile jestescie gotowi czekac na jakies efekty bo niestety trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.
    Z zalozenia powinno sie dac metodzie minimum rok, a najlepiej dwa lata.
    Oczywiscie moze byc tak, ze pomoze duzo szybciej i tego Ci zycze ale trzeba byc przygotowanym tez na dluzsze leczenie.

    My sie zdecydowalismy na napro bo tylko po badaniu hormonow, droznosci i nasienia u meza uslyszelismy o in vitro. A ja chcialam dociekac co jest nie tak bo czulam ze nie wszystko zostalo u nas sprawdzone.
    Dalismy rok napro, wyszlo kilka nieprawidlowosci u mnie ale generalnie nie udalo sie znalezc konkretnego powodu oprocz slabego nasienia.

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 10 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci Lilah, ja mogę odstąpić na rzecz koleżanki bez problemu :) Póki co zaczynam dopiero same pogłębione badania, bez lekcji obserwacyjnych, więc mi jest mniej potrzebny. Chociaż o skan w wolnej chwili bym się uśmiechnęła ;)

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck ja tez moge przeslac Ci skany tylko dopiero kolo weekendu niestety
    (chyba ze wolisz po polsku od bl). Daj znac :)

    Bl nam inseminacji nie prooponowano, w ogole w UK juz raczej rzadko sie to robi z tego co mi wiadomo, a my do tego mamy za slabe nasienie na inseminacje (choc nie takie zeby calkiem wykluczyc mozliwosc poczecia)

    Ale dokladnie mam takie samo podejscie, przynajmniej sprawdzilismy, dalismy sobie ekstra rok na zajscie naturalne, zrobilismy co moglismy by do tego doprowadzic.
    Niestety nie wszystko od nas zalezy
    Powodzenia z napro, oby szybko zaowocowalo rosnacym brzuszkiem!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ