X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną (Nie)doszła inseminaja.. co zrobić?
Odpowiedz

(Nie)doszła inseminaja.. co zrobić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W obecnym cyklu miałam podejść do inseminacji, ale pojawił się problem. Wczoraj pojawiła się @ więc zadzwoniłam do kliniki żeby zgodnie z ustaleniami zapisać się na zastrzyk z menopuru na 10 dc i na usg w 11-12 dc.Od jutra zaczynam clo.. Oczywiście zostałam zapisana na wizytę, ale pojawił się problem. Mianowicie 25 maja czyli mój 10 dc klinika jest jeszcze czynna ale potem do końca tygodnia juz nie.. zatem odpada wykonanie usg 26 lub 27 maja.. a nawet w sb 28 maja w najgorszym razie. Jestem teraz w kropce bo przecież jeśli zacznę brać to clo to owulacja może pojawić się do 14 dc, czyli właściwie do niedzieli 29 maja.. inseminacja nie odbędzie się bo niby jak...? Zupełnie nie wiem czy powinnam w tej sytuacji zaczynać clo od jutra.. Czy tez macie takie problemy w klinikach z dograniem terminów..? Przecież to się dzieje na żywym organizmie i nie da się tak wszystkiego przewidzieć...Może macie jakiś pomysł co zrobić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 17:19

    niedoświadczona 32
  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna sytuacja. Zadzwoń do kliniki niech Ci powiedzą co robić.

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam, ale właściwie to się nic nie dowiedziałam, tylko żeby 10 dc przyjść na ten zastrzyk i tyle.. a potem jest klinika nieczynna.. przez 4 dni! Nie wiem naprawdę nie uśmiecha mi się brać bez sensu leków, bo to nie są cukierki.. a poza tym sporo kosztują!

    niedoświadczona 32
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym sobie w tym cyklu odpuściła
    bo szkoda faszerować się lekami jak iui nie będzie
    ja tak miałam, że insemka wypadała w nd, a klinika wtedy nie działała

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ