Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną niedrożne i poskręcane jajowody
Odpowiedz

niedrożne i poskręcane jajowody

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam podobnych przypadków.

  • Ewelka02 Autorytet
    Postów: 936 985

    Wysłany: 24 lipca 2018, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, tez mialam niedrozne jajowody i do tego wodniaki. Co chcialabys wiedziec?

    vMxzp1.png

    I IVF: Maj 2018 ICSI (2 blaskocysty):
    1 - transfer 2 zarodkow; beta <0.1😢

    II IVF: Sierpien 2018 ICSI (2 blaskocysty):
    2 - 16.08.2018 - transfer 1 zarodka (blastocyst); beta<0.1😢
    3 - 9.11.2018 -transfer mrozaczka na naturalnym cyklu - beta <0.1😢

    III IVF: Sierpień 2019 ICSI (3 blaskocysty):
    4 - 25.09.2019 crio transfer 1 zarodek - beta <0.1😢
    5 - 03.12.2019 crio transfer 1 zarodek - beta <0.1😢
    6 - 14.12.2020 crio transfer <0.1 😭😭😭

    IV IVF: Maj 2021 IMSI (3 blaskocysty po PGT-A)
    7 - 13.07.2021 crio transfer <0.1😭
    8 - 03.12.2021 crio transfer na cyklu naturalnym:
    5dpt ⏸️ kreski
    7dpt beta 63.4🥰🥰🥰
    10dpt beta 282. 9🥰🥰🥰
    14dpt beta 1,292🥰🥰🥰
    20 dpt beta 12 882🥰🥰🥰
    24 dpt - CRL 0.43 cm, mamy ❤️
    7w1d - CRL 1.07 cm💞💞💞
    11/08/2022 - 2622g największego szczęścia ❤❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka02 wrote:
    Czesc, tez mialam niedrozne jajowody i do tego wodniaki. Co chcialabys wiedziec?

    Widze ze mialas je usuwane...przykro mi...
    Wczesniej mialas je udrazniane?
    Ja obecnie czekam na kwalifikacje do zabiegu shsg...

  • Ewelka02 Autorytet
    Postów: 936 985

    Wysłany: 24 lipca 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam udrazniania. HSG wykazalo ze sa niedrozne i ze sa wodniaki, poszlam to jeszcze sprawdzic z drugim lekarzem ktory stwierdzil zeby nie robic jeszcze raz hsg bo daje tylko 70% obrazu tylko sprobowac laparoskopi i jesli potwiedzi sie diagnoza to bedzie je trzeba usunac. Powiedzieli mi ze wodniaki zmniejszaja szanse powodzenie ivf wiec zdecydowalam sie na usuniecie.

    vMxzp1.png

    I IVF: Maj 2018 ICSI (2 blaskocysty):
    1 - transfer 2 zarodkow; beta <0.1😢

    II IVF: Sierpien 2018 ICSI (2 blaskocysty):
    2 - 16.08.2018 - transfer 1 zarodka (blastocyst); beta<0.1😢
    3 - 9.11.2018 -transfer mrozaczka na naturalnym cyklu - beta <0.1😢

    III IVF: Sierpień 2019 ICSI (3 blaskocysty):
    4 - 25.09.2019 crio transfer 1 zarodek - beta <0.1😢
    5 - 03.12.2019 crio transfer 1 zarodek - beta <0.1😢
    6 - 14.12.2020 crio transfer <0.1 😭😭😭

    IV IVF: Maj 2021 IMSI (3 blaskocysty po PGT-A)
    7 - 13.07.2021 crio transfer <0.1😭
    8 - 03.12.2021 crio transfer na cyklu naturalnym:
    5dpt ⏸️ kreski
    7dpt beta 63.4🥰🥰🥰
    10dpt beta 282. 9🥰🥰🥰
    14dpt beta 1,292🥰🥰🥰
    20 dpt beta 12 882🥰🥰🥰
    24 dpt - CRL 0.43 cm, mamy ❤️
    7w1d - CRL 1.07 cm💞💞💞
    11/08/2022 - 2622g największego szczęścia ❤❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka02 wrote:
    Nie mialam udrazniania. HSG wykazalo ze sa niedrozne i ze sa wodniaki, poszlam to jeszcze sprawdzic z drugim lekarzem ktory stwierdzil zeby nie robic jeszcze raz hsg bo daje tylko 70% obrazu tylko sprobowac laparoskopi i jesli potwiedzi sie diagnoza to bedzie je trzeba usunac. Powiedzieli mi ze wodniaki zmniejszaja szanse powodzenie ivf wiec zdecydowalam sie na usuniecie.

    Podchodzisz jeszcze do ivf?
    Tylko to bylo problemem?

  • Ewelka02 Autorytet
    Postów: 936 985

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, czekam na okres i podchodzimy do drugiej proby. Ogolnie maz tez nie ma najlepszych wynikow ale nasz lekarz stwierdzil ze w przypodku ivf to nie jest wielkim problemem.

    vMxzp1.png

    I IVF: Maj 2018 ICSI (2 blaskocysty):
    1 - transfer 2 zarodkow; beta <0.1😢

    II IVF: Sierpien 2018 ICSI (2 blaskocysty):
    2 - 16.08.2018 - transfer 1 zarodka (blastocyst); beta<0.1😢
    3 - 9.11.2018 -transfer mrozaczka na naturalnym cyklu - beta <0.1😢

    III IVF: Sierpień 2019 ICSI (3 blaskocysty):
    4 - 25.09.2019 crio transfer 1 zarodek - beta <0.1😢
    5 - 03.12.2019 crio transfer 1 zarodek - beta <0.1😢
    6 - 14.12.2020 crio transfer <0.1 😭😭😭

    IV IVF: Maj 2021 IMSI (3 blaskocysty po PGT-A)
    7 - 13.07.2021 crio transfer <0.1😭
    8 - 03.12.2021 crio transfer na cyklu naturalnym:
    5dpt ⏸️ kreski
    7dpt beta 63.4🥰🥰🥰
    10dpt beta 282. 9🥰🥰🥰
    14dpt beta 1,292🥰🥰🥰
    20 dpt beta 12 882🥰🥰🥰
    24 dpt - CRL 0.43 cm, mamy ❤️
    7w1d - CRL 1.07 cm💞💞💞
    11/08/2022 - 2622g największego szczęścia ❤❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka02 wrote:
    Tak, czekam na okres i podchodzimy do drugiej proby. Ogolnie maz tez nie ma najlepszych wynikow ale nasz lekarz stwierdzil ze w przypodku ivf to nie jest wielkim problemem.

    Powodzenie ❤
    ja poki co próbuje z udraznianiem w Lublinie a jak to nic nie da to ivf...

  • Fiszys Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam poskrecane i niedrożne- wiadomość po laparoskopi z 1.08. Zastanawiam się nad tym udrożnianiem, zastanawiam czy wg się da. Zostałaś zakwalifikowana? :)

    Mały cud ❤️
    ckai9jcg9hxjjoq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiszys wrote:
    Ja mam poskrecane i niedrożne- wiadomość po laparoskopi z 1.08. Zastanawiam się nad tym udrożnianiem, zastanawiam czy wg się da. Zostałaś zakwalifikowana? :)
    Nie mogę sie tam dodzwonic...
    Kazdy lekarz mi odradza...ze to bez sensu

  • Fiszys Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę u mojego ginekologa w sobotę, on wstępnie powiedział o sHsg mojemu mężowi zaraz po zabiegu. Mówił też że to mało skuteczne... Ale to zawsze cień nadziei.
    Po sobocie będę więcej wiedziała o zabiegu. Ale chyba będę próbować z tym Lublinem.. Daj znać jakby udało Ci się dodzwonić :)

    Mały cud ❤️
    ckai9jcg9hxjjoq2.png
  • Fiszys Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Koniczyna konto usunęła więc raczej znać już nie da.
    Ja jestem po takim zabiegu. Skuteczność zabiegu to ok 90 % ale dopiero ok 26% zachodzi w ciążę w ciągu roku po zabiegu. Ja jestem w tych 74 %

    Dzięki za odpowiedź :) A powiedz, miałaś też poskrecane jajowody? Zastanawiam się czy w takim przypadku wg się da to zrobić..
    Pozdrawiam

    Mały cud ❤️
    ckai9jcg9hxjjoq2.png
  • Fiszys Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, dziękuję Ci za odpowiedź
    Życzę Ci żeby się udało! Powodzenia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mały cud ❤️
    ckai9jcg9hxjjoq2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ